Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Dominik Grzywa (2137 niezalogowanych)
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
gabriel napisał:
[quote]Janarka napisał: Nie widzę problemu, się zapytać na forum, może ktoś wie i tym samym ułatwię sobie załatwienie sprawy, bez jeżdżenia codziennie do NAVu z nadzieją, że tym razem trafię na inną osobę. I tyle.


---
Ba by na sam widok ciebie w urzędzie , włos mu się jeżył , nie tylko pod pachami ...
Wtedy na odczepnego znajdzie jakiś projekt gdzie ciebie upcha dla świętego spokoju na jakiś czas .
---
A tak Ma ciebie głęboko w odbycie ...


To tak niestety działa. Chociaż moim zdaniem lepiej jest trafiać na różne osoby, bo jak jakiś biurowy gołąb czegoś nie wie to się do jutra na pewno nie dowie. Jak się pochodzi tak co drugi dzień przez jakiś czas to już wiadomo kto tam jest ten piszący. Kwestia nie do przeskoczenia, moim zdaniem i to w dowolnym temacie. Kursu czy nie kursu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
Anna Janarowska
(Janarka)
Wiking
gabriel napisał:
Janarka napisał: Nie widzę problemu, się zapytać na forum, może ktoś wie i tym samym ułatwię sobie załatwienie sprawy, bez jeżdżenia codziennie do NAVu z nadzieją, że tym razem trafię na inną osobę. I tyle.
Tyle głupot wypisałaś , że aż dziw nad dziwy ...
---

Jeżeli chce się dostać cokolwiek z NAV , to trzeba robić , akurat odwrotnie do twojego toku leniwego myślenia ...!
Właśnie trzeba być Namolnym i wybierać stale tego samego pracownika by widział że się starasz i jesteś aktywna ...
---
Ba by na sam widok ciebie w urzędzie , włos mu się jeżył , nie tylko pod pachami ...
Wtedy na odczepnego znajdzie jakiś projekt gdzie ciebie upcha dla świętego spokoju na jakiś czas .
---
A tak Ma ciebie głęboko w odbycie ...
---
A ty szukaj na Forum , Tu jesteś "mocna w gębie " a tam siedzisz cicho jak mysz pod miotłą .
Ja nie krzyczę , taki mam już styl pisania by trafiło do mózgownic takich tępot jak ty sama .


w jednym się z Tobą zgodzę, że trzeba być namolnym,
tyle, że nie znasz sytuacji każdego piszącego na forum, nie możesz stwierdzić, że jest leniwy tylko dlatego, że zadał pytanie na forum. Nie każdy ma możliwość biegania codziennie do urzędu, bo na przykład jest matką z dwójką małych dzieci, z których np. jedno jest bardzo chore. Nie wiesz, a kozaczysz. Możesz pomóc, pomóż, nie, to nie ubliżaj.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Janarka napisał:
[b]Nie każdy ma możliwość biegania codziennie do urzędu, bo na przykład jest matką z dwójką małych dzieci, z których np. jedno jest bardzo chore.
No dobrze, jezeli masz chore dziecko i z tego powodu nie masz czasu pojsc do NAV, to jak sobie wyobrazasz 7-8 godzin siedzenia codziennie na kursie lub praktykiach?
O dojezdzie juz nie wspomne, a przeciez kursy moga byc organizowane te 20-40 km od ciebie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
No dobrze, jezeli masz chore dziecko i z tego powodu nie masz czasu pojsc do NAV, to jak sobie wyobrazasz 7-8 godzin siedzenia codziennie na kursie lub praktykiach?
O dojezdzie juz nie wspomne, a przeciez kursy moga byc organizowane te 20-40 km od ciebie.

nawet 120km i praktyki po nocach
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Janarka napisał:... Nie każdy ma możliwość biegania codziennie do urzędu, bo na przykład jest matką z dwójką małych dzieci, z których np. jedno jest bardzo chore. Nie wiesz, a kozaczysz. Możesz pomóc, pomóż, nie, to nie ubliżaj.
I znowu rzucasz się jak mała pchła .
---

Odpowiedziałem jedynie , na twoje nieuzasadnione zarzuty i napisałem Logicznie dlaczego Tak właśnie a nie Inaczej JEST .
---
A ty się znowu zasłaniasz DURNOTAMI ... !
Właśnie powyżej dostałaś słuszną ripostę od Innych .
---
Ja jedynie dodam ode Siebie ... Zanim odpowiesz znowu , to naprawdę przemyśl to co chcesz napisać , by dalej się nie ośmieszać ...! .
---
Zastanów się co chcesz robić ... MY , TU , na Tym Forum , NIE JESTEŚMY na etatach z NAV , nam oczu nie musisz mydlić ! .
---
Jak chcesz szukać pracy lub praktyki , to dzieci powinny już dawno , chodzić do przedszkola .
---
NASTĘPNA Matka Polka , co chce , a nie może ... bo biedne dzieciaczki , nie dadzą sobie same rady w Norweskim przedszkolu ...
---
Co za obłuda !
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
Anna Janarowska
(Janarka)
Wiking
Masakra jacy durni jesteście. A to takie proste, jak będę miała pracę dzieci pójdą do przedszkola (przedszkole w Norwegii trochę kosztuje). Jak dostanę się na jakiś kurs pomyślę o opiece dla dzieci. Proste, nie mam potrzeby mydlenia nikomu oczu. Dziękuję za aktywność, proponuję zakończyć wątek.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Janarka napisał:
Masakra jacy durni jesteście. A to takie proste, jak będę miała pracę dzieci pójdą do przedszkola (przedszkole w Norwegii trochę kosztuje).

Nie wiem kto tu durny - przedszkole w Norwegii nie dostaje sie z dnia na dzien.
Termin przyznawania miejsc w przedszkolu na rok 2013-2014 minal zdaje sie w kwietniu i jezeli nie ma wolnych miejsc to bedziesz czekac do nastepnego roku. Nawet bycie w grupie prioritetowej wtedy nie pomoze.
Czasami jedno wolne miejsce sie znajdzie, ale dwa - nic to, szczescia zycze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
Janarka napisał:
Masakra jacy durni jesteście. A to takie proste, jak będę miała pracę dzieci pójdą do przedszkola (przedszkole w Norwegii trochę kosztuje).

kosztuje samo tyle co prywatne przedszkole w Polsce
i jeszcze placa rodzinne i mozna dostac doplate
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Janarka napisał:
Masakra jacy durni jesteście. A to takie proste, jak będę miała pracę dzieci pójdą do przedszkola (przedszkole w Norwegii trochę kosztuje). Jak dostanę się na jakiś kurs pomyślę o opiece dla dzieci. Proste, nie mam potrzeby mydlenia nikomu oczu. Dziękuję za aktywność, proponuję zakończyć wątek.
Czy Ja , Pisałem po CHIŃSKU ...!!! byś przemyślała następny tekst ?! .
---
Znaczy ... ciemnoto z jakiejś Polskiej Wiochy bez dostępu do ... Radia Ma-Ryja ... !!!
---
Że tak długo będziesz męczyła Dzieci w Domu , bez dostępu do Norweskich Rówieśników dopóty , dopóki nie dostaniesz jakiegoś zajęcia z NAV !? .
---
Nawet jak dzieci będą Musiały pójść do SZKOŁY , to ty nadal TŁUMOKU ... możesz nie mieć pracy !!! .
---
Tylko KRZYWDĘ ROBISZ DZIECIOM ...!!! .
Pójdą do szkoły i będą takie ciemnie jak ty sama ... ! będą się wstydzić iż nie znają nikogo i nie potrafią rozmawiać z Innymi Dziećmi w Ich języku !!! .
---
Następne zahukane aliensy ... jeszcze brakuje tego , byście w domu przy dzieciach , rozmawiali źle o Norwegach i znowu Rutkowski będzie miał zajęcie !!! .
---
Jednak tym razem >BV< będzie górą ... !!! ,
ponieważ ten detektyw ... jest już w Norge "Spalony" .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
Janarka napisał:
Masakra jacy durni jesteście. A to takie proste, jak będę miała pracę dzieci pójdą do przedszkola (przedszkole w Norwegii trochę kosztuje). Jak dostanę się na jakiś kurs pomyślę o opiece dla dzieci. Proste, nie mam potrzeby mydlenia nikomu oczu. Dziękuję za aktywność, proponuję zakończyć wątek.
gabrys juz Ci napisal... jaka to madra jestes... widze nawet Twoja przyszlosc...
wiek? 50
zawod: umiem wszystko, troche angielski, norweski wlasnie kupilam på vei, szybko sie ucze...
doswiadczenie zawodowe: nianczylam dzieci w domu dopoki nie uzyskaly pelnoletnosci...

smiech na sali... ogranij sie kobieto!!! skoro nadaja sie na nianke to i nadaja sie na przedszkole!!!! juz danwo powinny tam byc...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok