Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Dominik Grzywa (2121 niezalogowanych)
26 Postów
Anna Janarowska
(Janarka)
Wiking
poprzedni mój wpis miał być odpowiedzią do gabriela
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
Janarka napisał:
Po co krzyczysz? Masz problem ze sobą? Jakbym wszystko wiedziała, nie pytałabym. W moim NAVie byłam, ale Pani powiedziała, że na razie nic nie może mi zaproponować, że muszę znaleźć sobie kurs sama. A z mojego, wprawdzie krótkiego, doświadczenia w Norwegi wiem, że czasami jedna osoba powie jedno, a druga w tej samej instytucji co innego. Nie widzę problemu, się zapytać na forum, może ktoś wie i tym samym ułatwię sobie załatwienie sprawy, bez jeżdżenia codziennie do NAVu z nadzieją, że tym razem trafię na inną osobę. I tyle.
Kurwa, patim wrzucil link, jestes na tyle tepa ze nawet go nie odpalilas?? stoi tam jak byk, kiedy rusza szkolenie, co jest przedmiotem szkolenia i kurwa ktory NAV organizuje....

Napisac i podac link na tacy to za malo?? Patim, zbieraj sie, kupuj bilet nsb, trzeba osobiscie pomoc i przeczytac na glos...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
58 Postów
gorol gorol
(gorol1608)
Nowicjusz
mistrzu usuń te reklamę bo jak byś mistrzem był to by cie nie było na tej stronie tylko w pracy jesteś mistrzem reklamy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
jasne co to dla mnie te 780km do Bergen
trzeba polakom pomagac
polece samolotem co sie bede tluk 8 time ciopongiem
tylko ze nav na Åsane jest na 2 pietrze a ja nie wiem jak sie kieruje windom
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
Anna Janarowska
(Janarka)
Wiking
Yatsek napisał:
Janarka napisał:
Po co krzyczysz? Masz problem ze sobą? Jakbym wszystko wiedziała, nie pytałabym. W moim NAVie byłam, ale Pani powiedziała, że na razie nic nie może mi zaproponować, że muszę znaleźć sobie kurs sama. A z mojego, wprawdzie krótkiego, doświadczenia w Norwegi wiem, że czasami jedna osoba powie jedno, a druga w tej samej instytucji co innego. Nie widzę problemu, się zapytać na forum, może ktoś wie i tym samym ułatwię sobie załatwienie sprawy, bez jeżdżenia codziennie do NAVu z nadzieją, że tym razem trafię na inną osobę. I tyle.
Kurwa, patim wrzucil link, jestes na tyle tepa ze nawet go nie odpalilas?? stoi tam jak byk, kiedy rusza szkolenie, co jest przedmiotem szkolenia i kurwa ktory NAV organizuje....

Napisac i podac link na tacy to za malo?? Patim, zbieraj sie, kupuj bilet nsb, trzeba osobiscie pomoc i przeczytac na glos...


nie wiem , kto tu jest bardziej tępy, link kieruje do szkoleń w Oslo. A wulgaryzmów używać każdy prostak potrafi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
Anna Janarowska
(Janarka)
Wiking
patim napisał:
jasne co to dla mnie te 780km do Bergen
trzeba polakom pomagac
polece samolotem co sie bede tluk 8 time ciopongiem
tylko ze nav na Åsane jest na 2 pietrze a ja nie wiem jak sie kieruje windom


wielce błyskotliwa refleksja
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
wielce błyskotliwa refleksja
az sie chce pomagac

jak by ktos nie chcial w Oslo
www.nav.no/Lokalt/Akershus/Aktuelt/Karri...kingskurs.216234.cms
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
Janarka napisał:
nie wiem , kto tu jest bardziej tępy, link kieruje do szkoleń w Oslo.
bo sobie nie potrafisz wklepac slowa kurs w wyszukiwarke u nich na stronie???

A wulgaryzmów używać każdy prostak potrafi
spierdalaj...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
Anna Janarowska
(Janarka)
Wiking
Yatsek napisał:
Janarka napisał:
nie wiem , kto tu jest bardziej tępy, link kieruje do szkoleń w Oslo.
bo sobie nie potrafisz wklepac slowa kurs w wyszukiwarke u nich na stronie???

A wulgaryzmów używać każdy prostak potrafi
spierdalaj...


o tym właśnie pisałam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Janarka napisał: Nie widzę problemu, się zapytać na forum, może ktoś wie i tym samym ułatwię sobie załatwienie sprawy, bez jeżdżenia codziennie do NAVu z nadzieją, że tym razem trafię na inną osobę. I tyle.
Tyle głupot wypisałaś , że aż dziw nad dziwy ...
---

Jeżeli chce się dostać cokolwiek z NAV , to trzeba robić , akurat odwrotnie do twojego toku leniwego myślenia ...!
Właśnie trzeba być Namolnym i wybierać stale tego samego pracownika by widział że się starasz i jesteś aktywna ...
---
Ba by na sam widok ciebie w urzędzie , włos mu się jeżył , nie tylko pod pachami ...
Wtedy na odczepnego znajdzie jakiś projekt gdzie ciebie upcha dla świętego spokoju na jakiś czas .
---
A tak Ma ciebie głęboko w odbycie ...
---
A ty szukaj na Forum , Tu jesteś "mocna w gębie " a tam siedzisz cicho jak mysz pod miotłą .
Ja nie krzyczę , taki mam już styl pisania by trafiło do mózgownic takich tępot jak ty sama .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok