Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Szukam Pracy - Norwegia

Czytali temat:
romax12343 (928 niezalogowanych)
4 Posty
Wiking
Witam szukam pracy w Norwegii w Budowalnce, mam spore doswiadczenie w pracy w skandynawii,pracowalem 10 lat w Szwecji
numer +48785585725
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Jesli pracowales 10 lat w Szwecji, to zakladam, ze poslugujesz sie jezykiem szwedzkim, bo niby jak inaczej po 10 latach ? Znajac jeden z jezykow skandynawskich nie powinienes miec problemu ze znalezieniem ofert na norweskim rynku pracy i odpowiadaniem na nie. Udokumentowane 10 lat pracy w Szwecji, plus jezyk szwedzki daje duze szanse na zatrudnienie. Lycka till
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
Lindemans napisał:
Udokumentowane 10 lat pracy w Szwecji, plus jezyk szwedzki daje duze szanse na zatrudnienie. Lycka till
jepp.. det är sant
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Wiking
nie jest to takie proste,jak ogladam ogłoszenia to tylko norweski lub angielski, jakby ktos potrzebowal doswiadczonego pracownika to prosze o kontakt
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
292 Posty
Stały Bywalec
gdzie Ty te ogloszenia znajdujesz??? wejdz na finn.no tam znajdziesz
wymagania: jezyk skandynawski- nie jst nic powiedziane, ze ma byc norweski.
Chyba, ze znasz szwecki tak jak ja chinski
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Wiking
dzieki za pomoc nie znalem tej strony a norweski podobny do szwedzkiego widze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
588 Postów
Karol Pitek
(karol3)
Wyjadacz
no właśnie. już w kilku miejscach pracowałem ze Szwedami i nie było problemu. oni po swojemu a Norki po swojemu i wszyscy się rozumieją. Mieszkam przy granicy i tutaj wszystko się trochę miesza, sam nie wiem kiedy zacząłem ich kumać, a przecież nigdy się Szwedzkiego nie uczyłem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
604 Posty
Nicole po ojcu
(oppland)
Wyjadacz
Siw29 napisał:
dzieki za pomoc nie znalem tej strony a norweski podobny do szwedzkiego widze

trochę dziwne,że pracowałes w Szwecji 10 lat i nie wiesz,że szwedzki bardzo podobny jest do norweskiego,albo ja zle Cię zrozumiałam tak jak wyżej Lindemans ci napisała,nie powinienes miec problemów z praca,znacznie szybciej ja znajdziesz niż,ktos kto duka po norwesku i masz długoletnie doswiadczenie w Skandynawii a to się bardzo liczy,więc myślę,że doskonale dasz sobie radę,bez tego postu na forum...jesli znajdziesz pracę to dogadasz się z Norwegami bez problemowo,ja nigdy nie uczyłam się szwedzkiego,a pracuję ze Szwedami i ich rozumiem,normalne że nie perfect,ale sie dogaduję bez jakich kolwiek dużych problemów...takze dasz radę wysyłaj do firm nawet co tydzień CV,napewno ktos odpowie choc znam osobę,która pracowała 7 lat w Szwecji,mówiła,że zna jez,lecz jak doszło co do czego to mnie się pytała co szefowa mówi lub rozmawiała z nia ta przekazała jej co jest do zrobienia a jak zapytałam no i co co tzrba zrobic to ona odp no nic nowego a po np godz dochodziła szefowa i pyta mnie czemu nie jestesmy tu i tu a ja tak ta osoba zna szwedzki lub dostała sms-a od innej szwedki i dzwoni czy jej to pomogę przetłumaczyć...nie pomogę,bo nie znam szwedzkiego to było oburzenie a ja do dzis mam zwałe jak to przez 7 lat się uchowało bez jez i z praca w Szwecji, norweski tez zero no ale co nie którzy maja więcej szczęscia chyba niz ja miałam,jak chciałam tu pracowac
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
Siw29 napisał:
nie jest to takie proste,jak ogladam ogłoszenia to tylko norweski lub angielski, jakby ktos potrzebowal doswiadczonego pracownika to prosze o kontakt gdzie dają pracę w norwegii tylko z angielskim? tzn w jakim zawodzie? bo wszystkie co przeglądam to norweski wymagany
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Andrzej Łyczywek
(endrjju21)
Wiking
Witam poszukuje pracy w norwegii jako stolarz mam doswiadczenie w montowaniu schodów takze miałem doczynienia z konstrukcjami drewnianymi i składaniem frątów drewnianych angielski komunikatywny . 514758219 i andrzejlyczywek@o2.pl pozdrawiam i z góry dzieki za pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok