Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

14
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

pozwolenie z policji - Norwegia

133 Posty
Renata Justyna
(Renata84)
Stały Bywalec
Witam.
Czy jest potrzebny paszport na policji ?
...czy moze wystarczy tylko dowod osobisty???
Dziekuje za informacie
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Renata84 napisał:
Witam.
Czy jest potrzebny paszport na policji ?
...czy moze wystarczy tylko dowod osobisty???
Dziekuje za informacie
Pozdrawiam

Hau... czy jest...
Hau... czy nie może ...
Hau... a może ... nie może ...
HAU...HAU...HAU..
.

---
A o jakie pozwolenie z policji chodzi ... !?
- Czy może na pobyt na terenach Wojskowo / Militarnych ?
- A może pozwolenie z Policji na prowadzenie autobusów miejskich / szkolnych .?
- Może jednak chodzi o zezwolenie z Policji na Uprawianie Wolnego Zawodu na Rogu Pod Latarnią ... .
---
Norge Politiet , wydaje Naprawdę Dużo Różnego Rodzaju Zezwoleń ...
---
A tobie o jakie Konkretnie zezwolenie chodzi !?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
133 Posty
Renata Justyna
(Renata84)
Stały Bywalec
Chodzi mi o pozwolenie na prace...
Mala pomylka z mojej strony...dziekipozdrawiam...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Renata84 napisał:Chodzi mi o pozwolenie na prace...
Mala pomylka z mojej strony.

OD dwóch LAT Policja Norweska ani UDI , nie wydają JUŻ dla Polaków Zezwolenia Na Pracę ...!!! .
---
Jedynie występuje się do UDI o zezwolenie na pobyt na terenie Norge I tyle .
Można iść z aktualnym Dowodem Osobistym Niemniej Nic nie stoi Na przeszkodzie by Okazać i Paszport .
---
Niemniej w Niektórych Bankach Nadal Żądają Paszportów przy zakładaniu Konta Bankowego .
---
Co prawda są na Tym Forum... BABSZTYLE... Które twierdzą iż się WYKŁÓCIŁY i dostały wszystko na dowód ... zapominając przy tym o najważniejszym iż przy okazji kłótni z pracownikiem banku , zarobiły sporo ZMARSZCZEK , na swoich niewyparzonych RYJKACH .
---
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
133 Posty
Renata Justyna
(Renata84)
Stały Bywalec
Ja juz dawno temu dostalam pozwolenia (na paszport) i nie orientuje sie czy dalej tak jest,wiec wolalam zapytac wczesniej, zanim przekaze dalej ta informacje osobie zainteresowanej.
Dziekuje za info mily czlowieku
a co do tych babsztyli, to one zawsze maja nie wyparzone pyski ...ale to juz temat na inna dyskusje
pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
A tu takie tam ... DUPERELE...
---
Co to jest system rejestracji?
Wymóg rejestracji dla obywateli EOG jest schemat co oznacza, że ​​obywatele EOG mogą przebywać w Norwegii na przykład pracę bez zezwolenia na pobyt, tak długo, jak zarejestrować się na policji. Policja zarządzać tym systemem. Jeśli jako obywateli EOG, którzy chcą pozostać w Norwegii dłużej niż trzy miesiące, trzeba mieć podstawy do pobytu i muszą zarejestrować się na policji. Musisz mieć ważny dowód tożsamości lub paszport, a także udowodnić, że nie będzie ciężarem dla publicznych systemów opieki społecznej.
---
Kto powinien się zarejestrować?
Musisz się zarejestrować, jeśli jesteś obywatelem EOG i zamierzają przebywać w Norwegii od ponad trzech miesięcy i należy do jednej z tych 6 kategoriach:
Jesteś pracownik (inne niż pracowników z Rumunii i Bułgarii muszą wystąpić o zezwolenie na pobyt)
Jesteś na własny rachunek
Jesteś usługodawca
Jesteś studentem
Nie masz wystarczających środków w fundusze własne i / lub okresowe, np. emerytury) i ubezpieczenia zdrowotnego obejmującego wszystkie ryzyka
Jesteś członkiem rodziny obywatela EOG, która mieszka w Norwegii i obywatelem EOG .
---
I TAK DALEJ ... TU MASZ RESZTĘ ...
---
translate.google.no/translate?sl=no&tl=pl&js=n&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&u=http%3A%2F%2Fwww.udi.no%2F&act=url
---
Wszystko ładnie zapodane , nic tylko szukać co Nas akurat Interesi i czytać spokojnie i ze zrozumieniem ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
DOMINIK xtc
(V6CLIO)
Nowicjusz
-a i tu sie mylisz z tym ze od 2 lat nie wydaje policja pozwolenia!wiem co pisze,rok temu do policji skladalem i od policji takowe pozwolenie otrzymalem(bez jakichkolwiek oporow z ich strony) i wszystko w tym temacie!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
V6CLIO napisał:
-a i tu sie mylisz z tym ze od 2 lat nie wydaje policja pozwolenia!wiem co pisze,rok temu do policji skladalem i od policji takowe pozwolenie otrzymalem(bez jakichkolwiek oporow z ich strony) i wszystko w tym temacie!
Otrzymałeś i Owszem , Pozwolenie na Pobyt i to pewnie Bezterminowy , a nie na Pracę , ponieważ ten wymóg przestał Istnieć od 2009 lub od 2010 roku .
---
Pisałem Przecież przed chwilą wyżej IŻ PRZEPISY TRZEBA CZYTAĆ SPOKOJNIE I ZE ZROZUMIENIEM TEKSTU PISANEGO PO NORWESKU ...!!! .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
133 Posty
Renata Justyna
(Renata84)
Stały Bywalec
...ja uciekam bo juz dyskusja sie zaczyna a ja nie bardzo mam ochote czytac o tym, kto jest madrzejszy i kto wie wiecej...
Tobie dziekuje raz jeszcze a kolega niech sie cieszy,ze dostal pozwolenie bez problemow i niech mu sie wiedzie...
dobranoc...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
DOMINIK xtc
(V6CLIO)
Nowicjusz
Tobie rowniez wzystkiego dobrego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok