Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

zarobki doswiadczonego kierowcy C+E, adr...? - Norwegia

7 Postów
waldemar swiatowy
(wawa1278)
Wiking
Witam,

Czy ktoś może mi powiedzieć, ile można zarobić na zestawie ( c+e, adr ) bo dostałem kilka zaproszeń na interview, i chciałbym mieć jakieś rozeznanie, o jaka stawke mogę z nimi negocjować.. I nie chodzi mi o pracę przez agencję, tylko prosto przez norweską firmę...

Mam ponad 10 lat doświadczenia na zestawach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...minimum

500 000nok ar/brutto

+ parowki z mikrofali gratis...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...p/s:

zapomnialem dodac

nie musisz miec nawet

prawa jazdy,wystarczy ze

'brac' powie ci,ze mozesz jezdzic...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
waldemar swiatowy
(wawa1278)
Wiking
z tym to akurat problemu nie bedzie, bo i papiery i doświadczenie mam...

dzieki za odp.

pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty

(Śnieżka)
Wiking
Witam.
Zarobki w Norwegii to dosyć skomplikowana sprawa.
Wszystko zależy od stawki i od przepracowanych godzin. Aczkolwiek są firmy które płacą według swoich pomysłów . Stawka godzinowa od 150 nok w górę plus nadgodziny minimum 140% stawki godzinowej plus diety około 300 nok za dobę . Tak to powinno wyglądać.
Kilka rad na start :
1. Wszystkie umowy tylko na piśmie
2. Nie wierz w obietnice
3. Omijaj firmy w których pracują obcokrajowcy
Życzę powodzenia.

wawa1278 napisał:
Witam,

Czy ktoś może mi powiedzieć, ile można zarobić na zestawie ( c+e, adr ) bo dostałem kilka zaproszeń na interview, i chciałbym mieć jakieś rozeznanie, o jaka stawke mogę z nimi negocjować.. I nie chodzi mi o pracę przez agencję, tylko prosto przez norweską firmę...

Mam ponad 10 lat doświadczenia na zestawach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...o

czym ty

piszesz,jakie 140%?

jesli juz to min. 40% (po 9h pracy)

minimalna dieta 251nok...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
wawa1278 napisał:
Witam,

Czy ktoś może mi powiedzieć, ile można zarobić na zestawie ( c+e, adr ) bo dostałem kilka zaproszeń na interview, i chciałbym mieć jakieś rozeznanie, o jaka stawke mogę z nimi negocjować.. I nie chodzi mi o pracę przez agencję, tylko prosto przez norweską firmę...

Mam ponad 10 lat doświadczenia na zestawach.


Witam.
sorki, ze nie na pv, ale jakos tak mi sie zapomniało....
Otóz: same zaproszenia, nie powinny cie podniecac, bo to pikuś....
W norge od dłuzszego czasu polacy i inni obcy dostaja taka robote, której nie chca Norki!
Chujowe trasy, nocne linki, Iveco, marne pieniadze, ciezka robota, itd......
Jesli ktos jest tu juz kilka lat i pracuje w jednej firmie dłuzej, to i owszem ma jakis tam szacunek i uznanie...

wiec skoro cie chca, a jestes jeszce w polsce to cos jest nie tak.....
W no dla kierowcy C+E jesli nie znasz jezyka, to zapomnij ze cos znajdziesz przychodząc z ulicy.....

Twoje doswiadczenia z dalekiej rosji i UK mozesz sobie w dziurke wsadzic!
To jest zupełnie inna bajka.....
Jesli chodzi o zarobki, to bywa z tym róznie > czasem płaca na h, czasem masz stałą pensje, czasem za km,czasem za kurs.....
Musisz miec min.40tys brutto/mies bo inaczej nie utrzymasz rodziny,a pisałes ze przyjezdzacie razem...
Takze nie podniecaj sie zbędnie, bo jest kiepsko....
Jest robota za 60tys brutto, ale3x/tydz : Drammen-Haugesund z materiałami wybuchowymi.....
Droga E-134 przez 12 miesiecy w roku > piszesz sie ?

twoje adr to pewnie podstawowy kurs, wiec tez nie spinaj sie, bo tu wszyscy to maja....
Kazda dobra robota na dzis jest zarezerwoana dla norków, lub aliens, ale z bdb norweskim.....
Moja prosba >wez to na miękko i nie zadłuzaj sie, bo moze byc tak, ze wrócisz szybciej niz cie sie wydaje....
Znam wielu c+e którzy po tyg, max dwóch podziekowali za wspólprace.....
Na tych "autostardach"nawet jak ty bedziesz jechał bdb to jakas mameła ci wyjedzie zza zakretu na czoło i zegnaj Gienia.....
Trzeba walczyc, naprawde trzeba walczyc o zycie

Wiekszosc dróg, to masakra i odstep miedzy lusterkami to max 30cm, czasem mniej......
Nie zrozum mnie zle, nie chce cie zniechecac, ale jest jak jest.....
Jak juz bedziesz to pisz na pv, to pogadamy face to face, bo jestem w twoich okolicach kilka razy w tyg...
pozdro!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -11  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty

(Śnieżka)
Wiking
Sorki za błąd
Nadgodziny oczywiście 40%
Nie wiem jak ta jedynka mi się tam wcisnęła
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
waldemar swiatowy
(wawa1278)
Wiking
dzieki za wszystkie odpowiedzi i podpowiedzi...

JUz jestem po rozmowie, prace dostałem, przyjeżdżam zaraz po Świętach...

Co do adr to mam podstawowy oraz cysterny łącznie z napełnianiem i opróżnianiem i kilkulenie doświadczenie...

A angielski na tyle dobry, ze interview przeszedłem bez najmniejszych problemów i co najważniejsze, zakończone sukcesem...

Z jazda też u mnie nie ma problemów, gdyż niekiedy mijałem się z innymi na minimetry, a nie centymetry...

Pozdrawiam, i do zobaczenia w trolandii..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
183 Posty
Gamel Fazi Fazi
(GamelFazi)
Stały Bywalec
marianek73 napisał:
wawa1278 napisał:
Witam,

Czy ktoś może mi powiedzieć, ile można zarobić na zestawie ( c+e, adr ) bo dostałem kilka zaproszeń na interview, i chciałbym mieć jakieś rozeznanie, o jaka stawke mogę z nimi negocjować.. I nie chodzi mi o pracę przez agencję, tylko prosto przez norweską firmę...

Mam ponad 10 lat doświadczenia na zestawach.


Witam.
sorki, ze nie na pv, ale jakos tak mi sie zapomniało....
Otóz: same zaproszenia, nie powinny cie podniecac, bo to pikuś....
W norge od dłuzszego czasu polacy i inni obcy dostaja taka robote, której nie chca Norki!
Chujowe trasy, nocne linki, Iveco, marne pieniadze, ciezka robota, itd......
Jesli ktos jest tu juz kilka lat i pracuje w jednej firmie dłuzej, to i owszem ma jakis tam szacunek i uznanie...

wiec skoro cie chca, a jestes jeszce w polsce to cos jest nie tak.....
W no dla kierowcy C+E jesli nie znasz jezyka, to zapomnij ze cos znajdziesz przychodząc z ulicy.....

Twoje doswiadczenia z dalekiej rosji i UK mozesz sobie w dziurke wsadzic!
To jest zupełnie inna bajka.....
Jesli chodzi o zarobki, to bywa z tym róznie > czasem płaca na h, czasem masz stałą pensje, czasem za km,czasem za kurs.....
Musisz miec min.40tys brutto/mies bo inaczej nie utrzymasz rodziny,a pisałes ze przyjezdzacie razem...
Takze nie podniecaj sie zbędnie, bo jest kiepsko....
Jest robota za 60tys brutto, ale3x/tydz : Drammen-Haugesund z materiałami wybuchowymi.....
Droga E-134 przez 12 miesiecy w roku > piszesz sie ?

twoje adr to pewnie podstawowy kurs, wiec tez nie spinaj sie, bo tu wszyscy to maja....
Kazda dobra robota na dzis jest zarezerwoana dla norków, lub aliens, ale z bdb norweskim.....
Moja prosba >wez to na miękko i nie zadłuzaj sie, bo moze byc tak, ze wrócisz szybciej niz cie sie wydaje....
Znam wielu c+e którzy po tyg, max dwóch podziekowali za wspólprace.....
Na tych "autostardach"nawet jak ty bedziesz jechał bdb to jakas mameła ci wyjedzie zza zakretu na czoło i zegnaj Gienia.....
Trzeba walczyc, naprawde trzeba walczyc o zycie

Wiekszosc dróg, to masakra i odstep miedzy lusterkami to max 30cm, czasem mniej......
Nie zrozum mnie zle, nie chce cie zniechecac, ale jest jak jest.....
Jak juz bedziesz to pisz na pv, to pogadamy face to face, bo jestem w twoich okolicach kilka razy w tyg...
pozdro!
Marianek grasz w Lotto? Daj ludziom tez zagrac!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok