Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

intervju - Norwegia

Czytali temat:
Piotr G Przemek M Bajkowyskrzat Agnieszka K Tomasz S. (2121 niezalogowanych)
4 Posty
beata xxx
(becik72)
Wiking
witam serdecznie mam pytanko czy ktoś wie jak wygląda inervju bo mam mieć spotkanie a nie mam pojecia jakie tam bedą pytania i jak trzeba sie przygotować
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
becik72 napisał:
witam serdecznie mam pytankoczy ktoś wie jak wygląda inervju bo mam mieć spotkanie a nie mam pojecia jakie tam bedą pytania i jak trzeba sie przygotować
WEŹ sobie przeczytaj to co SAMA napisałaś i przeanalizuj , dla ułatwienia powiększyłem i pogubiłem ...! .
---
Kobieto ...!!! skoro Ty wiesz , do jakiej firmy Idziesz , i w jakim charakterze , masz tam ewentualnie pracować ... A mimo to nie wiesz jakie pytania mogą tam być zadane ...
---
TO CO DOPIERO MY , NA TYM FORUM ...!!! , nie mający bladego pojęcia o Twojej aplikacji .
---
Weź się zastanów NAD SOBĄ , bo wstyd rodzicom swoim przynosisz !.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1444 Posty

(Anna82)
Maniak
Podsyłam Ci kilka pytań które mogą paść na intervju

1. Fortell litt om deg selv, hva gjør du på fritiden?

2. Hva gjør deg glad ved å gå på jobb?

3. Hvorfor søker du denne jobben?

4. Hvorfor forlater du din nåværende jobb? Eller hvorfor sluttet du i din siste jobb?

5. Hva vet du om denne virksomheten?

6. Hva gjør at du vil bli i en suksess i denne stillingen?

7. Hva gjør du for å vedlikeholde sin faglige kompetanse?

8. Hva vil din tidligere sjef si om deg?

9. Hva vil dine tidligere kollegaer si om deg?

10. Har du søkt på andre jobber?

11. Hvordan takler du det å jobbe under press?

12. Hva motiverer deg til å gå på jobb?

13. Hva demotiverer deg på jobb?

14. Hva er din sterkeste side?

15. Hva er din største svakhet?

16. Hvordan er din rolle i et team som samarbeider om et prosjekt?

17. Fortell oss om en suksess du har hatt i en tidligere jobb, det må gjerne være noe som du er stolt av å ha gjennomført.

18. Hva er dine forventinger til lønnen?

19. Har du noen spørsmål?

20. Fortell oss hvorfor vi skal ansette deg.


Lykke til
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
ja kiedys jszcze mialem: jak dlugo bede w NO... dlaczego wlasnie NO... no i czy mam wlasne mieszkanie czy musza mi pomoc cos szukac ))) no i jako obcokrajowiec - jak czesto odwiedzam polske
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
gabriel napisał:
becik72 napisał:
witam serdecznie mam pytankoczy ktoś wie jak wygląda inervju bo mam mieć spotkanie a nie mam pojecia jakie tam bedą pytania i jak trzeba sie przygotować
WEŹ sobie przeczytaj to co SAMA napisałaś i przeanalizuj , dla ułatwienia powiększyłem i pogubiłem ...! .
---
Kobieto ...!!! skoro Ty wiesz , do jakiej firmy Idziesz , i w jakim charakterze , masz tam ewentualnie pracować ... A mimo to nie wiesz jakie pytania mogą tam być zadane ...
---
TO CO DOPIERO MY , NA TYM FORUM ...!!! , nie mający bladego pojęcia o Twojej aplikacji .
---
Weź się zastanów NAD SOBĄ , bo wstyd rodzicom swoim przynosisz !.


A ty pierdolnięty buraku "myślisz" że na intervju to sie tylko o pracy gada....

weź zastanów się na sobą....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
147 Postów
zx zx
(bergenmarekk)
Stały Bywalec
no ja osobiscie niespotkalem sie z rozmowa niedotyczaca pracy:d Norki nie szukaja przyjaciol roboli.Raczej pytania beda dotyczyly pracy o ktora aplikujesz i jak juz ktos wspomnial czy chcesz tu zostac na dluzej,a jak masz rodzine w pl to czy bedziesz chcial ja tu sciagnac.mi szef odrazu proponowal pomoc przy sprowadzeniu rodziny bo nie chce by co miesiac opuszczac robote
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
bergenmarekk napisał:
no ja osobiscie niespotkalem sie z rozmowa niedotyczaca pracy:d Norki nie szukaja przyjaciol roboli.Raczej pytania beda dotyczyly pracy o ktora aplikujesz i jak juz ktos wspomnial czy chcesz tu zostac na dluzej,a jak masz rodzine w pl to czy bedziesz chcial ja tu sciagnac.mi szef odrazu proponowal pomoc przy sprowadzeniu rodziny bo nie chce by co miesiac opuszczac robote

hehehehh na jego miejscu kupiłbym bilety całej twojej rodzinie!
Gdzie on znajdzie takiego drugiego, co to za 120 jebie 6 dni w tyg!
Nie oszukujmy sie, kto normalny (polak) mieszka i pracuje w bergen?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
147 Postów
zx zx
(bergenmarekk)
Stały Bywalec
oj maRYJanek73 zazdroscisz ze ktos jest na tyle dobry ze po miesiacu pracy dostal umowe na stale i zarabia tyle co ludzie ktorzy pracuja w tej firmie 3 i 5 lat?
W bergen nie jest zle tylko trzeba byc zorganizowanym.jest co robic.Chyba ze jest sie polonusem takim jak ty to wszystko w bergen wkurwia:]
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Czesto w takim interview wyskakuje pytanie o nadgodziny, czyli czy ma sie mozliwosc pracy w nadgodzinach, albo czy jest sie fleksi no i co za tym idzie pytanie o fleksitid.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
bergenmarekk napisał:
oj maRYJanek73 zazdroscisz ze ktos jest na tyle dobry ze po miesiacu pracy dostal umowe na stale i zarabia tyle co ludzie ktorzy pracuja w tej firmie 3 i 5 lat?
W bergen nie jest zle tylko trzeba byc zorganizowanym.jest co robic.Chyba ze jest sie polonusem takim jak ty to wszystko w bergen wkurwia:]


powiedz czego miałbym ci zazdroscic?
Bergen? hahahaha za zadne pieniadze nie chciałbym tam pracowac/zyc ani nic robic!
To wiocha zabita dechami w której deszcz pada 300dni w roku!
Co do pracy mistrzu, to z powodzeniem od blisko 6-u lat pracuje na stałą umowe, baaa prezes puswszcza mnie do domu kiedy tylko zechce : )
Latam na polskich numerach furą, na którą ty w Bergen bedziesz odkładał do 2019r!
Mówisz "polonusem" a to zle jak ktos nim jest?
Jest co robic, oj jest! pod warunkiem ze masz dobre kalosze i parasol
W moim regionie słonce swieci 300 dni w roku, a pada max 60 dni! wiec nie spinaj sie z tym Bergen, bo kto tam był wie ocb....

PS: Czyli za rok bedziesz zarabiał tyle co ja
I tego własnie ci zazdroszczę
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok