Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Szukam pracy - Norwegia

Czytali temat:
(960 niezalogowanych)
Szukam pracy od 7 maja. Podstawowe informacje:
1. Wiek - 26 lat
2. Doświadczenie w pracy:
a) Pracownik produkcji w fabryce Philips; (Polska)
b) Koordynator sześćdziesięcioosobowej grupy na linii produkcyjnej; (Polska)
c) Pracownik szklarni - ścinanie kwiatów, sortowanie, pakowanie; (Holandia)
d) Pracownik budowy szklarni - przebudowa systemu, prace techniczne; (Holandia)
e) Pracownik szklarni z kwiatami doniczkowymi - realizacja zamówień w języku holenderskim, angielskim oraz przygotowywanie produktu dla klienta; (Holandia)
f) Lider działu zamówień – kierowanie zespołem odpowiedzialnym za realizację zamówień; (Holandia)
3. Atuty:
a) Dyspozycyjność;
b) Zakwaterowanie w pobliżu Oslo;
c) Zaangażowanie w pracę;
d) Kreatywność;
e) Rozwaga;
f) Umiejętność zarządzania zespołem jak i współpraca;
g) Brak nałogów;
h) Własne auto (i oczywiście prawo jazdy kat. B )
4. Języki:
a) język angielski w stopniu rewelacyjnym (dodatkowo udzielam lekcji języka angielskiego)
b) język niderlandzki w stopniu komunikatywnym
5. Terminy – pracę mogę rozpocząć od 7 maja

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu oraz adresem e-mail.
________________________________________________________
I am looking for a job since May, 7th. Basic information:

1. Age - 26 years

2. Experience:

a) An employee of the factory production Philips; (Poland)

b) Coordinator of sixty people in the production line; (Poland)

c) An employee of the greenhouses - cutting flowers, sorting, packing; (Netherland)

d) An employee construction of greenhouses - rebuilding the system, technical work; (Netherland)

e) An employee of the greenhouse with plants - execution of orders in the dutch and english language, preparation of the product to the customer; (Netherland)
f) Team’s leader in Orders’ Departement; (Netherland)
3. Strengths:

a) Availability;

b) Living near Oslo;

c) Involvement in work;

d) Creativity;

e) Prudence;

f) Ability to manage a team as well as cooperation;

g) No substance abuse;
h) Own car(of course driving license);

4. Languages:

a) the English language to the extent outstanding (in addition I give English lessons);

b) the Dutch in the communicative level;

5. Dates - the work can begin May, 7th
You can get more information by e-mail or phone number.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
wszystko ładnie pięknie

ale nie przydatne całkowicie __ lepiej siedź w Holandii -- takie moje zdanie


bo się tu za//je//biesz żywcem


szkoda czasu i twoich pieniędzy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
lepiej tego ując nie mogłes powiatowy.....

kolego > jesli masz tam stabilzacje, a z cv wynika ze pniesz sie pomału w góre, to siedz tam sobie i nie szukaj dziury w tym smutnym kraju jakim jest norge......

26 lat i rewelka angielski....
no,no rodzice inwestowali nie na darmo.....
Nie neguje twojej znajomosci, ale widziałem juz i słyszałem tych co w cv mieli rewelacyjny i zaawansowany angielski......
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
a niech przybywa . jak taki rozgarnięty jak pisze to i miejsce sobie w norge znajdzie
tylko z kwiatków trza się przestawić ....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
Co do angielskiego to rodzice nie inwestowali, po prostu od zawsze kochałem ten język. A w Holandii miałem mnóstwo okazji sobie to odświeżyć.
To tylko informacje, CV jest troszeczkę inne. Ogólnie podawanie fałszywych informacji w CV zawsze niesie za sobą ryzyko sprawdzenia przez pracodawcę, np. poziomu języka.
Holandia, powiadacie? Niecałe 10 euro na godzinę niestety nie zadowolą żadnego przyszłego ojca. To cały powód mojej przeprowadzki A z tego co wiem to Norwegia jest atrakcyjniejsza pod względem zarówno zarobków jak i funduszy socjalnych. Pozdrowienia dla wszystkich - jestem tu nowy

Tak czy inaczej na pewno będę intensywnie poszukiwał pracy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
magda ry
(magdalenary)
Nowicjusz
Sandstorm1985 napisał:
Co do angielskiego to rodzice nie inwestowali, po prostu od zawsze kochałem ten język. A w Holandii miałem mnóstwo okazji sobie to odświeżyć.
To tylko informacje, CV jest troszeczkę inne. Ogólnie podawanie fałszywych informacji w CV zawsze niesie za sobą ryzyko sprawdzenia przez pracodawcę, np. poziomu języka.
Holandia, powiadacie? Niecałe 10 euro na godzinę niestety nie zadowolą żadnego przyszłego ojca. To cały powód mojej przeprowadzki A z tego co wiem to Norwegia jest atrakcyjniejsza pod względem zarówno zarobków jak i funduszy socjalnych. Pozdrowienia dla wszystkich - jestem tu nowy

Tak czy inaczej na pewno będę intensywnie poszukiwał pracy.
Nie zostaje nic innego jak życzyć powodzenia...Choć bez norweskiego nie będzie Ci łatwo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
powiedzmy, ze tu dostaniesz 140 nok/h, tj. jakies 17 euro, z tym ze zanim zaczniesz korzystac z tego "cudownego" socjala to musisz odprowadzic 36% podatku..............

a z tego co wiem, w Holandii takich podatków placic nie musisz.....

Koszty utrzymania tu,a tam to kosmiczna róznica! no i te zimy i reszta kurestwa......

Nie jest tak różowo jak ci sie wydaje, ani tak jak przedstawiaja to polskie media....

Wybór nalezy do ciebie, ale jesli masz inne koła ratunkowe, lub mozesz tam zostac, to....zostan!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
W ciągu tego czasu, jaki spędziłem w Holandii nauczyłem się komunikować w języku niderlandzkim (holenderskim) z samego zamiłowania do języków i wygód z tejże znajomości wynikających więc myślę, że norweski byłby również kwestią czasu. W momencie znalezienia pracy chciałbym z czasem zacząć szkołę. Wiem ile korzyści to niesie za sobą. Jaki podatek masz na myśli? ( w Holandii: 33 i 42% jak się nie mylę). Holandia staje się już nieatrakcyjna. Coraz gorzej.

Do zim przywyknę To nie jest największy problem A sytuację generalnie znam z relacji rodziny, która tam już jakiś czas jest. Będę miał więc gdzie się zatrzymać na jakiś czas na początek.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok