Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Rejestracja w NAV-pomocy - Norwegia

6 Postów
karolcia xxx
(karolcia1)
Wiking
Witam
Przyjechałam do Norwegii w tym tygodniu. W przyszłym zaczynam kurs językowy. I mam pytanie, czy mogę zarejestrować się w Nav jako bezrobotna? Jakie formalności muszę załatwić i jakie dokumenty są mi potrzebne??
Obecnie nie mam jeszcze pozwolenia na prac, ani personnummer. Jestem jeszcze jako turystka. Jeżeli chodzi o mieszkanie i utrzymanie to ojciec, który tu pracuje na razie mnie utrzymuje i jak trzeba to może to potwierdzić.
Czy w takiej sytuacji mogłabym się zarejestrować? I czy przez internet wystarczy?

Proszę o pomoc
Jeżeli już gdzieś ktoś pisał na ten temat proszę o link bo nie znalazłam.
Dzięki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
221 Postów

(Veileder)
Stały Bywalec
Oczywiscie, ze mozesz, tylko nie przysluguja ci zadne swiadczenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
karolcia xxx
(karolcia1)
Wiking
Dzięki za odp
o świadczenia mi nie chodzi,
A wiecie może jaki formularz powinnam wypełnić? Czy taki jak na zasiłek dla bezrobotnych?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
Idz do navu.powinni Ci pomoc.albo wejdz na strone nav i na stronie glownej znajdziesz registrer deg i dalej Jeg er på jakt etter ny jobb.
nie wiem jak tam twoj norweski ale pewnie bedziesz potrzebowac pomocy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
rafal dudzic
(rafal dudzic)
Wiking
witam serdecznie chcialem sie dowiedziec co sie dzieje z moim zasilkiem chorobowym za miesiac listopad mial byc wyplacony 23 lis tone w dlugach nie mam za co zyc ludzie juz nie chca mi pomagac gdyz mialem zobowiazania do 23 lis a mamy 1gru
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok