Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Bank - Norwegia

Czytali temat:
Jacek Duda Zbigniew Karpinski N O Waldemar Sadowski wiewiorek Riggman (1468 niezalogowanych)
7 Postów
Waldemar Sadowski
(WaldemarSadowski)
Wiking
Witam wszystkich mam problem zablokowali mi konto w dnb jest jakaś informacja żeby uaktualnić jakieś dane tylko że chcą paszportu a mój jest już nie ważny czy mozna to jakoś załatwić inaczej?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
72 Posty
N O
(xtrail)
Początkujący
Ja miałem to samo w spare bank 1 .Musisz im dostarczyć aktualny paszport.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Waldemar Sadowski
(WaldemarSadowski)
Wiking
To znaczy że dopóki nie dostarczę paszportu nie będę mógł korzystać z konta?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
WaldemarSadowski napisał:
To znaczy że dopóki nie dostarczę paszportu nie będę mógł korzystać z konta?

...chyba dostałeś klarowną odpowiedz
...chociaż ..jesli chcesz to jakoś załatwić* tak po polsku..to idż do banku osobiście z tym nieważnym paszportem oraz jakąś polską fakturą z GieeSu na węgiel lub drewno opałowe...ważne żeby widniało na fakturze twoje nazwisko....i to wystarczy...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
72 Posty
N O
(xtrail)
Początkujący
Możesz zadzwonić i porozmawiać z konsultantem ale lepiaj idz do placówki na miejscu i spróbój tam wyjaśnić.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Waldemar Sadowski
(WaldemarSadowski)
Wiking
Byłem w placówce miesiąc temu i podałem tylko dowód i niby miało być ok a teraz dostałem info z banku że musi być paszport. A ja teraz jadę do Polski w sierpniu i za nim wyrobię to miesiąc i jak żyć?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
439 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
no to idz do banku i daj ten niewazny paszport, moze sie nie zczaja, oni tu teraz maja problemy tez z paszportami, powiedz ze w Polsce tez sa takie problemy to pewno przejdzie...musisz poprostu zaczarowac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok