Witam mam na imie Patrycja, obecnie mieszkam w okolicach warszawy z ciezko chorym ojcem, ktory potrzebuje mojej opieki, postanowilam zrobic zbiorke poniewaz w chwili obecenej nie posiadam pracy ani srodkow finansowych pracowalam w gastronomi a przez pandemie ciężko obecnie z praca... poszukuje osob ktore pomoga mi chociaż wykupic leki dla ojca na migotanie przedsiontkow i palapitacje serca potrzebuje tych lekow... rowniez z tym ma raka jelita grubego i stomie, Ciężko juz z nim brak lekow powoduje u niego ciężar z oddychaniem juz nie wiem co robic nie mam od kogo nawet pozyczyc pieniazkow bardzo prosze aby ktos chociaz część na polowe lekow udalo sie uzbierać bede bardzo wdzięczna wiem ze Bóg wynagrodzi wszystko....
pomagam.pl/lekidlaojca

Kliknij tutaj i wesprzyj Na Zdrowie Ojca, Leki, Oplaty | Patrycja Jankowska na P... Witam mam na imie Patrycja, obecnie mieszkam w okolicach warszawy z ciezko chorym ojcem, ktory potrzebuje mojej opieki, postanowilam zrobic zbiorke poniewaz w chwili obecenej nie p... pomagam.pl