Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

praca - Norwegia

Czytali temat:
halina manka Radoslaw O Mirek Biłek Zbigniew Karpinski mart enty Kasia K boj fra oszlo WIESIEK ZABOROWSKI Jakub Haręza DK84 KonkoN Onty_Ja_Gabriel_3. Jolcia71 Felipe26 (2135 niezalogowanych)
1 Post
WIESIEK ZABOROWSKI
(WIESIEK ZABOROWSKI)
Wiking
zostałem oszukany przez pracodawcę nie wypłacił mi ostatniej wypłaty i pieniędzy wakacyjnych gdzie mam zgłosić
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...napewno nie do przemytnika alkoholu
...świat ci sie zawalił a ty niezalogowany i oczekujesz odpowiedzi
...lampka powinna swiecić sie non stop a ty masz czekac uprzejmie na darmową porade..inaczej nici z tego...a i więcej szczegółów wypa
dałoby podać...kto,co i za ile i po co?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
WIESIEK ZABOROWSKI napisał:
zostałem oszukany przez pracodawcę nie wypłacił mi ostatniej wypłaty i pieniędzy wakacyjnych gdzie mam zgłosić
Oj tam ojoj.
Zaraz oszukany, a może twój szefuncio zapomniał o tobie przy wypłacie gdy robił to innym.
A może miałeś jakieś długi i tak dalej.
Tak zwane wakacyjne, można wypłacić z ostatnią wypłatą, niemniej i można dopiero z nowym roku kalendarzowym, wszystko zależy od legalnej umowy którą podpisałeś i rozumiem iżże jom gdzieś tam maszszże.
Jak wyżej napisano, za mało informacji podałeś by się na poważnie do tej sprawy odnieść.
Ot taki sobie ogórkowy sezon pewnie spreparowany przez mało rozgarniętego admina tego foruma.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok