Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

wycieczka do Norwegii - Norwegia

Czytali temat:
Izabela Maria B O (20187 niezalogowanych)
4 Posty
Wiking
Hejka. Mieszkam w Irlandii z mezem i 3-letnia córka, planujemy odwiedzic Norwegie na przelomie grudnia i stycznia ale poza zabukowaniem lotu nie wiem kompletnie od czego zaczac. Moglibyscie mi doradzic jakies strony internetowe gdzie moge poszukac jakiegos zakwaterowania i atrakcjii w okolicach Oslo? Bede bardzo wdzieczna za pomoc!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 14  
Odpowiedz   Cytuj
474 Posty
Marek Keram
(Optymus_anihilacja)
Wyjadacz
inkam napisał:
Hejka. Mieszkam w Irlandii z mezem i 3-letnia córka, planujemy odwiedzic Norwegie na przelomie grudnia i stycznia ale poza zabukowaniem lotu nie wiem kompletnie od czego zaczac. Moglibyscie mi doradzic jakies strony internetowe gdzie moge poszukac jakiegos zakwaterowania i atrakcjii w okolicach Oslo? Bede bardzo wdzieczna za pomoc!

W sylwestra? kiepski pomysl.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Wiking
czemu zly pomysl?? niestety tylko taki termin mam do wyboru, nie licze na jakis extra bal sylwestrowy, poprostu chce z rodzina milo spedzic czas w nowym miejscu, chce zeby moja córka zobaczyla snieg bo troche ciezko mi jest to opisac slowami.
No i dzieki za pokazanie jak dziala wyszukiwarka google, liczylam na bardziej przyjazne odpowiedzi szczerze mówiac ale widocznie sie przeliczylam... Moze odezwie sie ktos kto jest w Norwegii bo mu sie ten kraj podoba i bedzie mógl mi cos fajnego polecic..? z góry bardzo dziekuje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj
474 Posty
Marek Keram
(Optymus_anihilacja)
Wyjadacz
W tym roku sniegu nie bylo. Od 24.12 norki nieobecne do 2.01. Jak masz zamiar wpasc po swietach i zostac do 2.01 to sie przeliczysz. Dni od 27 do 31 to u nich romjul. Kto moze to nie pracuje, a moze wielu, trust me.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
167 Postów
Qmulus Krakow
(qmuluskrakow)
Stały Bywalec
95% atrakcji w zimie jest niedostepna. Stracicie czas i pieniądze. Norwegia to czerwiec-sierpień.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
a ja czuje ze pracy szukacie
i chcecie ja nam odebrac
a dla nas tez brakuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
474 Posty
Marek Keram
(Optymus_anihilacja)
Wyjadacz
inkam napisał:, chce zeby moja córka zobaczyla snieg bo troche ciezko mi jest to opisac slowami.

W Polsce byl snieg, rozumiem, ze przez 3 lata nie wpadlas do ojczyzny? To jest portal prawicowy- pomagamy jedynie prawdziwym polakom, no chyba, ze kase wysylasz do kraju, to wtedy pomozemy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
inkam napisał:
Hejka. Mieszkam w Irlandii z mezem i 3-letnia córka, planujemy odwiedzic Norwegie na przelomie grudnia i stycznia ale poza zabukowaniem lotu nie wiem kompletnie od czego zaczac. Moglibyscie mi doradzic jakies strony internetowe gdzie moge poszukac jakiegos zakwaterowania i atrakcjii w okolicach Oslo? Bede bardzo wdzieczna za pomoc!
W ostatnim roku snieg w zimie byl w Egipcie.... to moze tam?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Wiking
chcielismy poleciec do Polski na pare dni ale dla naszej trójki koszt biletu to ponad €500 wiec wymyslilam ze polecimy tam gdzie jeszcze nie bylismy i gdzie za bilet zaplace polowe tego co do Polski, nie ukrywam ze bardzo liczylam na snieg ale jak czytam Wasze wpisy to mam wrazenie ze wszyscy chca mi odradzic te wyprawe...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok