Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Agnieszka Łapińska Małorzata (19876 niezalogowanych)
699 Postów
agnieszka o.
(saka)
Wyjadacz
gabriel napisał:
saka napisał:
no mikołaj może usłyszy
na forum takie asy się trafiają, że może akurat i staruszek brodaty... w końcu do norwegii nie ma daleko
Niegrzecznym prezentów się nie daje...
A Ty do tych się zaliczasz na dodatek pomawiasz innych o niecne czyny oświadczasz ,że udowodnisz a następnie walisz głupa jak nigdy nic i nawet nie masz za grosz odwagi przyznać się do popełnionego błędu ..niemniej na razie czekam cierpliwie na dowód przeciwko mnie ..
TAK się odgrażałaś i cisza ..fe...zaczyna powoli cuchnąć...!!! czyżby z Lofotów nadchodził smród suszonego dorsza..



najpierw wskaż, gdzie kogoś pomówiłam. nie "walę głupa", tylko ignoruję prostackie zaczepki, których nawet nie powinieneś do mnie kierować. może mnie z kimś mylisz? w odróżnieniu do ciebie mam odwagę - pokazuję swoją twarz. na ulicy możesz mnie rozpoznać. nie jestem anonimowa. biorę odpowiedzialność za swoje słowa.
bynajmniej nie próbuję nikogo pomówić czy obrazić. a już na pewno nikomu nie chcę niczego udowadniać.

p.s. u mnie to najwyżej z fiordu może cuchnąć...
p.s.2. ty musiałeś dawno nie dostać prezentu, który by ci sprawił radość, bo plujesz jadem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
saka napisał:
gabriel napisał:
saka napisał:
no mikołaj może usłyszy
na forum takie asy się trafiają, że może akurat i staruszek brodaty... w końcu do norwegii nie ma daleko
Niegrzecznym prezentów się nie daje...
A Ty do tych się zaliczasz na dodatek pomawiasz innych o niecne czyny oświadczasz ,że udowodnisz a następnie walisz głupa jak nigdy nic i nawet nie masz za grosz odwagi przyznać się do popełnionego błędu ..niemniej na razie czekam cierpliwie na dowód przeciwko mnie ..
TAK się odgrażałaś i cisza ..fe...zaczyna powoli cuchnąć...!!! czyżby z Lofotów nadchodził smród suszonego dorsza..



najpierw wskaż, gdzie kogoś pomówiłam. nie "walę głupa", tylko ignoruję prostackie zaczepki, których nawet nie powinieneś do mnie kierować. może mnie z kimś mylisz? w odróżnieniu do ciebie mam odwagę - pokazuję swoją twarz. na ulicy możesz mnie rozpoznać. nie jestem anonimowa. biorę odpowiedzialność za swoje słowa.
bynajmniej nie próbuję nikogo pomówić czy obrazić. a już na pewno nikomu nie chcę niczego udowadniać.

p.s. u mnie to najwyżej z fiordu może cuchnąć...
p.s.2. ty musiałeś dawno nie dostać prezentu, który by ci sprawił radość, bo plujesz jadem


NAJMOCNIEJ PRZEPRASZAM ..."saka"... za POWYŻSZY TESKT...faktycznie nie dotyczy to Twojej Osoby ...

Nie wiem dlaczego ta tragiczna pomyłka powstała,nie będę się usprawiedliwiał ilością wypitego piwa bo to była by dziecinada.
CAŁY TEKST DOTYCZY ..."asia68"...

JESZCZE RAZ NAJMOCNIEJ PRZEPRASZAM ...

P.s.
Nie ukrywam się wcale , Moje nazwisko i imię jest prawdziwe ... proszę zajrzeć na naszą klasę i po kłopocie...
Po prostu nie potrafię wstawić swojego zdjęcia do awataru i tyle ...
Po przyjeździe do kraju na Święta problem ten zastanie usunięty ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
własnie gabryjelu kiedys szukałam cie na naszej klasie ale niestety po danych z twojego profilu nie da sie ciebie znalesc wyszukiwarka cie nie widzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
699 Postów
agnieszka o.
(saka)
Wyjadacz
tutaj też zdjęłam link,
cóż. życzę owocnego poszukiwania w każdym razie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok