Hilton napisał:
ale o co ci retier chodzi ??
Sorki
Byłem pewny że sobotnie piwko ci pomogło zepsuć to łóżko
Kiepsko się wczytałem posta
pospiech
ale o co ci retier chodzi ??
Sorki
Kiepsko się wczytałem posta
1 NOK
Rekrutujemy natychmiast — nie zwlekaj! Prowadzimy rozmowy kwalifikacyjne na bieżąco i zatrudniamy od razu po ich zakończeniu. Im szybciej się zgłosisz, tym lepiej — miejsca są ograniczone! Kim jesteśmy? Consolvo AS to norweska firma z silną kulturą opartą na szacunku, różnorodności i wspólnym celu. Oferujemy stabilne zatrudnienie, dobre ubezpieczenia oraz atrakcyjny system emerytalny. Wierzymy, że różne doświadczenia i perspektywy czynią nas mocniejszymi — nie ważne ...