Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Agnieszka Łapińska Małorzata (19895 niezalogowanych)
1 Post

(retier1)
Wiking
Hilton napisał:
ale o co ci retier chodzi ??



Sorki Byłem pewny że sobotnie piwko ci pomogło zepsuć to łóżko
Kiepsko się wczytałem posta pospiech
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
699 Postów
agnieszka o.
(saka)
Wyjadacz
generalnie lubię kupowanie prezentów; nawet jak nie są one do końca obmyślone, to w sklepach jest tyle, że zawsze coś mnie natchnie. tylko zawsze mam problem z teściem. i zawsze mu kupuję coś zupełnie nieszczególnego. ma ktoś pomysł na prezent dla teścia ????
życzę udanych zakupów

jeżeli ktoś uważa, że waga kuchenna jest dobrym prezentem (kupiłam w tym roku teściowej), to teraz mają w c.o. w promocji. malutka, szklana, z delikatnym zdobieniem - mnie urzekła, a będzie to na pewno przydatna rzecz w tym wypadku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
699 Postów
agnieszka o.
(saka)
Wyjadacz
usunęłam link, bo zaś się ktoś dopatrzy reklamy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
saka napisał:...tutaj można zobaczyć na 8. stronie...
ZAWIODŁAŚ MNIE ...
TAM WCALE NIE MA WIADOMOŚCI NA TEMAT MOJEGO WYTYKANIA INNYM FORUMOWICZOM ICH NIEZNAJOMOŚCI ORTOGRAFICZNYCH...!!!
WSTYD...!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
75 Postów
bob norek
(bob74)
Początkujący
gabriel napisał:
saka napisał:...tutaj można zobaczyć na 8. stronie...
ZAWIODŁAŚ MNIE ...
TAM WCALE NIE MA WIADOMOŚCI NA TEMAT MOJEGO WYTYKANIA INNYM FORUMOWICZOM ICH NIEZNAJOMOŚCI ORTOGRAFICZNYCH...!!!
WSTYD...!!!






znowu brałeś??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(vanessa 30)
Wiking
hmmm....
Że waga kuchenna może być błędem ortograficznym???
No cóż niech i tak będzie...
Mnie na tym forum już nic nie zdziwi...
Tym bardziej w temacie,, Prezentów gwiazdkowych,,
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(AniaRNorway)
Wiking
Ja mam taki sposb na prezenty, ze staram sie sluchac, gdy bliscy mowia o swoich marzeniach lub rzeczach, ktore "by sie przydaly". Lubie spelniac takie marzenia i prezenty sa zawsze trafione. Problem polega tylko na tym, ze po pierwsze moj synek marzy o calej zawartosci wszystkich sklepow zabawkowych, a po drugie nikt nie slucha o czym ja marze. A JA CHCE DOSTAC BIERZNIE MECHANICZNA!!!! znow nikt nie slyszy............A z reszta i tak by sie pod choinka nie zmiescila
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(vanessa 30)
Wiking
No.....Aniu ciekawe masz marzenia?
Życzę więc spełnienia...
Może w końcu ktoś usłyszy...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
699 Postów
agnieszka o.
(saka)
Wyjadacz
no mikołaj może usłyszy
na forum takie asy się trafiają, że może akurat i staruszek brodaty... w końcu do norwegii nie ma daleko
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
saka napisał:
no mikołaj może usłyszy
na forum takie asy się trafiają, że może akurat i staruszek brodaty... w końcu do norwegii nie ma daleko
Niegrzecznym prezentów się nie daje...
A Ty do tych się zaliczasz na dodatek pomawiasz innych o niecne czyny oświadczasz ,że udowodnisz a następnie walisz głupa jak nigdy nic i nawet nie masz za grosz odwagi przyznać się do popełnionego błędu ..niemniej na razie czekam cierpliwie na dowód przeciwko mnie ..
TAK się odgrażałaś i cisza ..fe...zaczyna powoli cuchnąć...!!! czyżby z Lofotów nadchodził smród suszonego dorsza..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok