Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Bank nordea - zablokowane logowanie. - Norwegia

3 Posty
Dominik29 Kurz
(Dominik29)
Wiking
Witam.
To mój pierwszy post na forum, więc witam Wszystkich.

Nie używałem mojego konta w banku nordea.no przed ok. rok. Gdy sobie o nim przy pomniałem okazało się, że nie pamiętam hasła. Skorzystałem z opcji listownego przypomnienia. Po 2 dniach przyszedł list z "nowym" hasłem. I teraz nie pytajcie jak bo sam nie wiem - parę razy wpisałem je źle (chodź dam sobie rękę uciąć, że wpisywałem je poprawnie). Rezultat zablokowany dostęp przez internet. Ze strony banku nie da się niczego dowiedzieć bo wszytko jest po norwesku. Automatyczna obsługa klienta tez nie zna angielskiego.
Czy wie ktoś w jaki sposób odblokować dostęp przez internet, jak wygląda cała procedura? Jeśli pójdę do dowolnego oddziału załatwią mi to od ręki? Może jednak da się to zrobić przez telefon.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
Zeby sie zalogowac nie wystarczy haslo, trzeba jeszcze podac numer z tokena.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
483 Posty
Vivid :)
(Vivid)
Wyjadacz
Zamawiałem kiedys nowego tokena w Nordea , no i przysłali . Po 3 próbach wejścia netbank sie zabokowal . W rozmowie tel. z BOK i podaniu nr. tokena okazalo sie ze ten token nie jest do mojego konta ot taka Norwegia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
46 Postów
lena kkkkkkkk
(lena64)
Nowicjusz
Miałam kiedyś podobną sytuację i poszłam z tym do mojego banku...i odblokowali mi od ręki..nie mniej jednak Pani wykonywała do kogoś jeszcze telefon.Rzeczywiście jest się cięzko połączyć samemu z kimkolwiek chcąc zalatwic samemu tę sprawę..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
rafal wilk
(rafael77)
Wiking
Cześć jak odblokować tokena z nordea.no
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok