Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Rafał Gadomski Elwira Musiał (13220 niezalogowanych)
1 Post

(marcoo)
Wiking
:/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(marcoo)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
921 Postów

(I.Z.A.)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
921 Postów

(I.Z.A.)
Maniak
qantan napisał:
[quote]irazibialfa napisał:
[quote]Zuzu napisał:
www.mojanorwegia.pl/ogloszenia/praca/szukam_pracy/page1.html


Stanowisko Polonistki bym jej dał

Szukam pracy jestem fryzjerką i głuwnie kieruje sie pujsciem w tę strone.Pracowalam w Norwegi w kantynie i na sprzataniu,więc i taka prace mogła bym przyjąc oile bedzie to praca stała.Moge równiez pracować jako asystentka w przeczkolu z racji tego ze sama mam synka i wiem na czym żecz polega.Bardzo zalezy mi na pracy,już prubowałam w wielu miejscach lecz bezskutecznie.

no i kolega dwujęzyczny :


Data urodzenia:.........
Miejsce urodzenia:Ba............
Adres.........................
polska
telefon po polsku 0048 512......."(zero, zero, czterdzieści osiem............?
telefon po niemiecku 0048 512............."(null null achtundvierzig...................?
O matkoooooooooooooooooooooo,MASAKRA-JAK MOŻNA TAKIE BŁĘDY POPEŁNIAĆ-NIE MOGĘ NA TO PATRZEĆ-NIGDY W ŻYCIU,NIE PRZYJEŁABYM TAKIEJ OSOBY DO PRACY-SORRY-CHYBA LEDWO PODSTAWÓWKĘ SKOŃCZYŁA!HMM[
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
921 Postów

(I.Z.A.)
Maniak
No widzisz,jadnak nie umiesz czytać!Ja nie napisałam tego tak ,jak Ty tylko napisałam...Nie przyjęłabym....a to jest poprawnie napisane!Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że niektórych błędów nigdy nie wykryje Ci żaden edytor tekstu ani automat sprawdzający?Kończę tą głupią dyskusję,bo szkoda słów na D......
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
Katarzyna Jakubowska
(Katarzyna)
Stały Bywalec
Mnie chyba po prostu poraziła siła przekazu tego ogłoszenia, że natychmiast go skomentowałam...))
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Adam Wybranski
(EdzioZgredzio)
Wiking
nie no mocne teksty
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok