Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(345 niezalogowanych)
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
dla mnie to historia i dlatego dzisiaj dziennikarze i politycy powinni się zajmować sprawami bieżącymi.
Widać komuś jest to na rękę jak się ciągnie tematy zastępcze w nieskończoność, ukłon w stronę
ZUS,KRUS,PKP,poczty, "mundurówki" służby zdrowia, szkolnictwa.............itd.
Historia jest po to żeby o niej pamiętać, a nie powtarzać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Nie będzie w Polsce dobrze dopóty kołtunerię dalej głównie interesuje kto, z kim się wódki napił i potem prowadzał, a nie efekty pracy tych osób. Za parę lat żurnalisty świętą wodą nakrapiane udowodnią, że Kaczyński Brothers zapoczątkowali i przeprowadzili zmiany solidarnościowe w Polsce, a do katastrofy w Smoleńsku doprowadziła sztuczna mgła rozpylona przez Iła 76. Na nieszczęście dla nich żyją jeszcze ci co pamiętają, co i kto wtedy robił.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Fiona66)
Wiking
Zuzu napisał:
dla mnie to historia i dlatego dzisiaj dziennikarze i politycy powinni się zajmować sprawami bieżącymi.
Widać komuś jest to na rękę jak się ciągnie tematy zastępcze w nieskończoność, ukłon w stronę
ZUS,KRUS,PKP,poczty, "mundurówki" służby zdrowia, szkolnictwa.............itd.
Historia jest po to żeby o niej pamiętać, a nie powtarzać.


Nie na reke, to jest Adasiowi i "stokrotce" kiedy sie ich lapie w towarzystwie Urbana
Kazdy, kto nie zapomnial historii rozumie dlaczego
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
Ja nie pamiętam tego, ja się o tym dowiedziałem dlaczego oni nie "pałają" do siebie miłością.
A Urban się cieszy, sam pewnie podkablował pismakom o spotkaniu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok