I.Z.A. napisał:
Tutaj też złożę zyczenia,takie inne-niech myslą Ci którzy plują tu jadem......Jesteś wspaniała-Ira!
Tutaj też złożę zyczenia,takie inne-niech myslą Ci którzy plują tu jadem......Jesteś wspaniała-Ira!
1 NOK
Czy wiesz, że osoby, które wynajmują mieszkanie w Norwegii też powinny je ubezpieczyć? Właściciel mieszkania ubezpiecza tylko budynek, ale wartościowe przedmioty powinieneś ubezpieczyć we własnym zakresie! Telewizor, kamera, aparat fotograficzny, biżuteria, komputer czy tablet - ubezpieczenie takich przedmiotów na wypadek kradzieży czy zniszczenia należy do obowiązku osoby wynajmującej. Kliknij tutaj i dowiedz się ile będzie kosztować ubezpieczenie Twojego majątku. Masz pytanie? Zadzwoń: + 47 21 956 392