Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
banka72 napisał:
Witam , mam pytanie ,czy może ktoś wie jaka jest różnica między mieszkaniem komunalnym a socjalnym w norwegii. Właśnie przyznali nam z rodziną - komune bolig , ale nie wiem , czy możemy tam mieszkać już na stałę , czy do póki nasza sytuacja się nie poprawi ?

Nikt z tego mieszkania nie bedzie Was wyrzucal. Jesli takie mieszkanie zostalo Wam przyznane, to dopoki bedziecie za nie placic (swoja czesc) i nie bedziecie sie w razacy sposob narazac, to mozecie byc spokojni na lata.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
polpot napisał:
Masz racje.
To jednak zalezy od tego (jak i gdzie) jestes chora, a w zwiazku z tym: jak dlugo mozesz czekac?
A co na to Twoj fastlege ?


Stan zdrowia jest tylko jednym z kryteriow przyznawania mieszkan komunalnych. Petent moze byc zupelnie zdrowy, ale w takiej sytuacji zyciowej i materialnej, ze takie mieszkanie otrzyma.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
przemyslaw potacki
(banka72)
Wiking
Dokładnie tak , ja czekałem ok. 3 m-cy , bo po ciężkiej chorobie - 1,5 roku na razie nie mogę wrócić do pracy i jestem na takim specjalnym zasiłku - arbeidsklaringpenger, on trwa do 4 lat , a potem komisja lekarska
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
sebastian wydro
(sebciu320)
Wiking
Kto wam nagadał głupot że do złożenia wniosku o mieszkanie socialne jest potrzebny biegła znajomosc jezyka Norweskiego
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
sebciu320 napisał:
Kto wam nagadał głupot że do złożenia wniosku o mieszkanie socialne jest potrzebny biegła znajomosc jezyka Norweskiego

6 lat temu moze ktos im nagadal.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok