Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
janusz janusz Patrycja D dzin dzin Greg Greg Ula Karwan przemo d Arek Garbacz Emilia Kurleta Karol Zijo (2922 niezalogowanych)
1485 Postów
Darek ...
(ulv72)
Maniak
hej anulka86 w temacie nie mam zadnych fachowych informacji, ktorymi moglbym pomoc, ale przylaczam sie szczerze do gratulacji i zycze wam wspanialych rodzinnych wszystkich nastepnych dni

3majcie sie cieplutko !
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
49 Postów
Patrycja M.
(mamma84)
Nowicjusz
hej!

anulka86, dzis skladałam wniosek w NAV, Pani poprosila mnie o pozwolenie na pobyt, z tego co mowila, jesli konczy sie ono w ciagu pol roku mozesz nie dostac "becikowego".

Kwota engangstonad to 35,263 nok, co miesiąc do ukonczenia przez dziecko 1roku otrzymuje się 970nok, a do 3 lat jesli nie pojdzie dziecko do przedszkola dodatkowo 3300nok. /Pani powiedziala mi, ze kwota engangstonad wzrosła w tym roku ale niestety nie udzielila mi informacji odnosnie kwoty, poniewaz nie potrafila znalezc takowej...

pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Z tym, ze pozwolenie, ktore było wydane na czas okreslony w tej chwili mozna bez problemu zastąpic bezterminowym, nie widze zadnego problemu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty

(anulka86)
Nowicjusz
Dzieki za informacje A POWIEDZ MI CZY MASZ KOGOŚ ZNAJOMEGO KTO BY MI POMÓGL WYPEŁNIC TE PAPIERY DO NAVU BO O ILE PAMIETAM JEST KILKA KARTEK TEGO? ;/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty

(anulka86)
Nowicjusz
A JESLI CHODZI O POZWOLENIE TO JA MAM BEZTERMINOWE
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
49 Postów
Patrycja M.
(mamma84)
Nowicjusz
nie jest tego duzo, moge pomoc, jestem na swiezo, bo dzis skladalam wniosek
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
49 Postów
Patrycja M.
(mamma84)
Nowicjusz
sa dwie strony, na pierwszej stronie 1Krav om zaznaczasz 1.2 czyli engangstonad , obok termindato - ja wpisalam ten z USG polowkowego, antall barn czyli ile dzieci juz masz

nastepnie pkt 3 - 3.1 jesli kasa na Ceibie, 3.8 jesli na ojca dziecka, i tak: 3.1 nazwisko, imie, 3.2 numer personalny, 3.3 ulica, 3.4 telefon, 3.5 kod pocztowy i miasto, 3.6 komuna, 3.7 pozostajesz w nor? 3.8 czy ostatnie 12 m-cy w nor, nastepne to pytanie czy czekasz na azyl


i na drugiej stronie 4.13 numer Twojego konta

i na samym dole 8.1 data i podpis


i tyle


i dolacz kopie karty ciaży i pozwolenie na pobyt


powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty

(anulka86)
Nowicjusz
ok dziękuje bardzo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
49 Postów
Patrycja M.
(mamma84)
Nowicjusz
Nie ma za co

Mi Pani w NAV zaznaczyła co mam wypisac, bo jak zobaczylam te wszsytkie rubryczki to mi zrzędła mina, hihihi

Pozdrawiam!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Agnieszka Mol
(gaga89)
Wiking
Witam a mam takie pytanie czy na skladanie tych dokumentów o becikowe jest jakis konkretny termin do kiedy mozna składac?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok