Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
Czytali temat:
kamil . grzegorz t (5010 niezalogowanych)
1 Post

(asiadaniel)
Wiking
A wszystko to z zazdrosci o dzieci i zone partnera...

A ja mam nadzieje, ze mama tych dzieci znajdzie rozwiazanie problemu z pozwoleniem na pobyt i zostanie w Norwegii - jest na to sposob.
A na "pocieszenie"trzech postaci: panci, kasiek, i 060677, ktore dla mnie sa jednoscia powiem, ze jesli nawet te dzieci wraz z mama wyjada z Norwegii to alimenty wcale nie beda duzo nizsze. Znam niejedna osobe, ktora pracujac w Norwegii, placi alimenty na dzieci w Polsce i kwota ta dochodzi do 1200zł na jedno dziecko. Jak nie bedzie placic to rowniez wtedy NAV bedzie egzekwowac to zobowiazanie.
Dla mnie ojciec tych dzieci to pantoflarz i nie wiedzac dlaczego pozwala swojej partnerce wyprawiac takie "cuda" i wszystkim sterowac. Zapewne dotrze do niego na co pozwolil jak uswiadomi sobie, ze nie uczestniczy w najwazniejszych momentach z zycia jego dzieci. Tylko wtedy bedzie juz za pozno...
Kasiek, pancia...kiedys te dzieci Ci podziekuja...tylko ciekawe co wtedy zrobisz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(060677)
Wiking
wszystkie babki sa takie same i to przykre !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(060677)
Wiking
pisalam na P:W z pancia z kasiek czy jak tam , i to nie jest tak slodko jak myslicie ale nie moja sprawa. Asiadaniel nie zycze pisania i kojarzenia mnie na forum z innymi osobami. zajmij sie soba ok? i dajcie spokuj juz bo ten temant jest nudny ble....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Mysle ze matka tych dzieci da sobei rade, najlepszy spodob to legalan praca i wtedy dostanie pozwolenie. Nie radze jej aby pozostawala tu dluzszy czas bez pozwolenia, bo moze sie skonczyc tak, ze zostanie deportowana.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów
Ewa XXX
(ewka)
Nowicjusz
O rany!! To samo czytałam na forum-norwegia i tam szybko ukrócili osobę, która próbuje kombinować, aby jej partner nie płacił należnych alimentów!! Jak się jest ojcem to dzieciom się należą alimenty i już!! Trzeba mieć w życiu jakieś zobowiązania, a nie zmieniac partnerki wedle widzimisie, tym bardziej, że dzieci są niewinne zaistniałej sytuacji.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Hilton napisał:
... Nie radze jej aby pozostawala tu dluzszy czas bez pozwolenia, bo moze sie skonczyc tak, ze zostanie deportowana.
Jako prawna opiekunka swoich dzieci może zostać tutaj tak długo jak długo jej dzieci będą miały zezwolenie tutaj na pobyt o ile wcześniej nie dostanie innej dodatkowej pracy .
Opieka nad dziećmi to też praca i niestety te powyższe oponentki tej prawdy nie znają .
----------------------------------------------
Nie wiem kto napisał do mnie na pw, i nie jestem tego ciekaw niemniej...
Proszę na mój pw. bzdur nie pisać i to w trybie bezwzględnym .
Ponadto jestem mężczyzną a nie kobietą...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
66 Postów
** mancik **
(mancik)
Początkujący
060677 to tez kaska-pancia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
66 Postów
** mancik **
(mancik)
Początkujący
tez czytalam to samo na forum-norwegia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(060677)
Wiking
nie tak dokonca gabriel bo bylam w takiej sytuacji. w momencie kiedy wyprowadzilam sie od meza i zabralam dzieci moja wiza automatycznie stracila waznosc na szczescie szybko znalazlam prace i zlozylam o nowe pozwolenie , ja dostalam dzieci natomiast nie bo ojciec sie nie zgodzil i nie podpisal dokumentow , musielismy opuscic norwegie . ale teraz juz jestesmy spowrotem i wszystko jest ok.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
060677 napisał:
.. ja dostalam dzieci natomiast nie bo ojciec sie nie zgodzil i nie podpisal dokumentow , ...
A gdzie wtedy przebywał ojciec Twoich dzieci Tu czy w Polsce ?.
Bo ojciec tych powyższych dzieci przebywa tu w Norge .
Tak samo jak te dzieci i ich matka .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok