Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Problem z bankiem - Norwegia

Czytali temat:
Wojciech Swies Karol Pitek Artur sa Zbigniew Karpinski Kordian Gomółka Jacek Krucki Riggman Myśliwy Michalescofield (487 niezalogowanych)
2 Posty
Michalescofield
(Michalescofield)
Wiking
Witam Posiadałem konto w Nordea Majorstuen
Chciałem odzyskać pieniądze lecz nie mogłem ponieważ token został niby usunięty , udałem się do norwegi 29 listopada 2023 ostatnia wpłatem miałem tam w styczniu 2023r. Pracownica tego banku po okazeniu paszportu dowodu osobistego i numeru personelengo , stwierdziła że pieniądze są na koncie gdy zapytałem o ich ilość nie odpowiedziała mi twierdząc że nie wie ile poprosiłem o przesłanie ich i powiedziała że pieniądze wyślą do 3 miesięcy będą na koncie , minęło już grubo kilka miesięcy pieniędzy dalej nie ma gdy chce zalogować się na konto kodem id , piszę że konto nie istnieje czy bank zamknął mi konto i ukradł moje pieniądze?
Proszę o pomoc co zrobic w tej sytuacji.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
441 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
zadzwonic do banku i wyjasnic sprawe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Michalescofield
(Michalescofield)
Wiking
Tylko jest mały problem ze nie umiem biegle angielskiego i norweskiego to jak mam z nimi rozmawiać na infolini?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Michalescofield napisał:
Tylko jest mały problem ze nie umiem biegle angielskiego i norweskiego to jak mam z nimi rozmawiać na infolini?

...no tak samo jak wtedy rozmawiałeś z tą pracownicą w banku...kiedy wszystko ustaliłeś..
...wtedy dałeś radę,to i na infolinii dasz....
Ps. czasami sie zastanawiam jak ludzie sie komunikują ze sobą?...no i jak dbają o swoje finanse...przecież wystarczyło logowac sie regularnie na swoje konto..bo to i wypłata i roczne rozliczenia podatku..a także feriepenger...
...kazde konto trzeba utrzymać minimum 6 miesiecy a nawet i rok po wygaśnieciu stosunku...pracy...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
441 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
mozesz tez na czacie, ja tak zalatwialm wiele spraw z bankami czy firmami ubezpieczeniowymi jak mi sie nie chce wisiec na telefonie. przy wszystkich jest bot ktory daje odrazu pytania bezsensu ale ja robie tak ze wpisuje RÅDGIVER czyli doradca i akurat ten czat bo przed chwila sprawdzalempisze ze doradca bedzie od godziny 8 i laczy cie z jakas osoba i piszesz co chcesz ale

wszystkiego nie zalatwisz, napisza ci ze trzeb zadzwonic, tam dostaniesz numer ale ogolny jest na stronei banku
23206001 8-21, powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Michalescofield napisał:
Witam Posiadałem konto w Nordea Majorstuen
Chciałem odzyskać pieniądze lecz nie mogłem ponieważ token został niby usunięty , udałem się do norwegi 29 listopada 2023 ostatnia wpłatem miałem tam w styczniu 2023r. Pracownica tego banku po okazeniu paszportu dowodu osobistego i numeru personelengo , stwierdziła że pieniądze są na koncie gdy zapytałem o ich ilość nie odpowiedziała mi twierdząc że nie wie ile poprosiłem o przesłanie ich i powiedziała że pieniądze wyślą do 3 miesięcy będą na koncie , minęło już grubo kilka miesięcy pieniędzy dalej nie ma gdy chce zalogować się na konto kodem id , piszę że konto nie istnieje czy bank zamknął mi konto i ukradł moje pieniądze?
Proszę o pomoc co zrobic w tej sytuacji.


Pracowales, otworzyles konto w banku, dostales nr personalny. Nie mowisz po norwesku, ani po angielsku. Zacznij od poczatku. Niech pomagaja Tobie osoby dzieki ktorym zdobyles tu prace, konto w banku i nr personalny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok