Witam, pytanko do tych co już to przerabiali, jaki jest koszt transportu auta osobowego do Polski i jaki koszy muszę ponieść żeby zarejestrować go w Polsce? Będę wdzięczny za wszystkie odpowiedzi.
2 Lat, 11 Miesięcy temu
1 NOK
Szukamy stolarzy i pracowników budowlanych, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności w dynamicznym środowisku. Oferujemy stabilną pracę w firmie cenionej za dokładność i precyzję. Chcesz być częścią naszego zespolu i brac udzial w ciekawych projektach przeslij nam swoje CV bezposrednio na adres: robert@atvb.no