Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

14
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Pomogę w zamian za pomoc w nauce norweskiego. - Norwegia

Czytali temat:
Jan Maryjan mart enty Asetto Asetto boj fra oszlo ON Tamten Skr Hlaeg Nauka Transport Bartek Potocki Mizio ….. Krk76 Riggman kristine Gregor Masterix (1509 niezalogowanych)
6 Postów
Asetto Asetto
(Asetto)
Wiking
Dzień dobry. Zajmę się prowadzeniem domu, sprzątanie, pranie, prasowanie, gotowanie, zmywanie itp. prace w ogrodzie w zamian za drobną pomoc w nauce norweskiego. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
439 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
nie rob tego bo to prowadzi do niewolnictwa w bialy dzien
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Skr Hlaeg
(Skr100)
Wiking
Z kad jestes
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
170 Postów
Stały Bywalec
hei,pomóż Rmannie co oznacza " Z kad jestes" ? nie znalazłam takiego słowa w słowniku polsko norweskim, ani w jakimkolwiek innym . A może to nie polski ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -20  
Odpowiedz   Cytuj
439 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
bg38 napisał:
hei,pomóż Rmannie co oznacza \" Z kad jestes\" ? nie znalazłam takiego słowa w słowniku polsko norweskim, ani w jakimkolwiek innym . A może to nie polski ?

Mysle ze to jest sprawa dla Tsahik .....ostatnio avatara ogladalem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
76 Postów
Megip
(Megip)
Początkujący
bg38 napisał:
hei,pomóż Rmannie co oznacza \" Z kad jestes\" ? nie znalazłam takiego słowa w słowniku polsko norweskim, ani w jakimkolwiek innym . A może to nie polski ?

Każde zdanie, należy zacząć wielką literą.
Pragnę zwrócić uwagę, że liczba przecinków w całej tej elukubracji jest nie właściwa.
Błędy interpunkcyjne potwierdzają, jakiego autoramentu jest autorka “korespondencji”...
Dobre rady sypie jak z rękawa, oczywiście niepytana o zdanie – Ciocia dobra rada.
Hipokryzja i dulszczyzna, połączona jest z poczuciem moralnej wyższości, dbaniem wyłącznie o pozory...

bg38 napisał:
hei,pomóż Rmannie

Na co liczysz? Czego oczekujesz?
Na hermetycznie zamknięty klub, wzajemnej adoracji..?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Megip napisał:
bg38 napisał:
hei,pomóż Rmannie co oznacza \\\" Z kad jestes\\\" ? nie znalazłam takiego słowa w słowniku polsko norweskim, ani w jakimkolwiek innym . A może to nie polski ?
Każde zdanie, należy zacząć wielką literą.
Pragnę zwrócić uwagę, że liczba przecinków w całej tej elukubracji jest nie właściwa.
Błędy interpunkcyjne potwierdzają, jakiego autoramentu jest autorka “korespondencji”...
Dobre rady sypie jak z rękawa, oczywiście niepytana o zdanie – Ciocia dobra rada.
Hipokryzja i dulszczyzna, połączona jest z poczuciem moralnej wyższości, dbaniem wyłącznie o pozory...
bg38 napisał:
hei,pomóż Rmannie
Na co liczysz? Czego oczekujesz?
Na hermetycznie zamknięty klub, wzajemnej adoracji..?


Niewłaściwa ;P
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
76 Postów
Megip
(Megip)
Początkujący
bodys napisał:
Megip napisał:
bg38 napisał:
hei,pomóż Rmannie co oznacza \\\\\\\" Z kad jestes\\\\\\\" ? nie znalazłam takiego słowa w słowniku polsko norweskim, ani w jakimkolwiek innym . A może to nie polski ?
Każde zdanie, należy zacząć wielką literą.
Pragnę zwrócić uwagę, że liczba przecinków w całej tej elukubracji jest nie właściwa.
Błędy interpunkcyjne potwierdzają, jakiego autoramentu jest autorka “korespondencji”...
Dobre rady sypie jak z rękawa, oczywiście niepytana o zdanie – Ciocia dobra rada.
Hipokryzja i dulszczyzna, połączona jest z poczuciem moralnej wyższości, dbaniem wyłącznie o pozory...
bg38 napisał:
hei,pomóż Rmannie
Na co liczysz? Czego oczekujesz?
Na hermetycznie zamknięty klub, wzajemnej adoracji..?

Niewłaściwa ;P


Już ci pisałam coś o mandacie poprawiania przy każdej sposobności, i zaangażowaniu w niesienie kaganka oświaty...

Nie właściwa , jest to poprawna pisownia, gdy chcesz podkreślić podwójne dno charakteru...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok