Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Agencja pracy sibe.no Szukam opinii! - Norwegia

Czytali temat:
N O Rafał Bąk Stefan1963 Patryk Kołodziej Metson_96 ikswokor Zbigniew Mistygacz Mistygacz adre_alina Monika Zwierz Łukasz Mikołajczyk (1499 niezalogowanych)
2 Posty
Metson_96
(Metson_96)
Wiking
Czy ktoś z was korzystał z oferty agencji zatrudnienia sibe.no? Szukam opinii na ich temat a w internecie nie ma za wiele.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Metson_96 napisał:
Czy ktoś z was korzystał z oferty agencji zatrudnienia sibe.no? Szukam opinii na ich temat a w internecie nie ma za wiele.
Moim zdaniem, w tym przypadku, nie jest ważna nazwa bemanningu, tylko ich pracownicy bezpośredni tzw. konsultanci, zależy na kogo trafisz i jaką akurat nogą wstał.
Ja osobiście, trafiłem na gościa Wawer który kazał się spakować i przyjeżdżać do biura skąd zawiezie mnie na projekt.
Po przyjeździe do biura, chamowi się odwidziało i zostałem z bagażem na lodzie, chociaż na zewnątrz panował upał.
Niemniej to nie była wina tej konkretnej firmy tylko konkretnego gościa.
Inny przykład z innej firmy.
Pracowałem 4 lata w /Worksh/-sekszopie i miałem przemiłego konsultanta, przez trzy lata, bez mała, prowadził mnie za zawodową rękę, jednak zachorował na dłużej niż długo i w zastępstwie przybył "Nagi Król" który uważał iż jest szefem firmy i skończyły się drobne projekty dla takich jak ja.
Jak to mówią niektórzy po kielichu.... wszystko zależy tylko ode elii, eli ... da eli nieda....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
434 Posty
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
Ja tez kiedys pracowalem dla Sibe, dobre 10 lat temu, pracowalem wtedy na koparce, mialem stawke w veidece 193 a dostalem 170 kr na lønnslippie wiec nie halo zbytnio ale to jest tak ze to glownie zalezy od konsultanta, ja tez Workszop sobie chwalilem, pieniadze byly zawsze na czas bez zadnych problemow i dlugie projekty
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok