Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Wojciech Swies Jan Maryjan Jerzy Marciszewski N O Damian Kołodziejczak Kasia Ek Jarekm14 Remigiusz Kluska Riggman (2201 niezalogowanych)
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
xtrail napisał:
Jak ktoś grzecznościowo zadaje pytanie a ja nie mam pojęcie to się nie wychylam a ciebie wszędzie pełno protensje możesz mieć sam do siebie. NOooo, Ja akurat odpowiadam na te tematy na których się znam i w 99% sam przeszedłem.
Sprowadziłem z Norge do polandii, DWA własne auta, które miałem tu w Norge, ponad dwa lata każdy, na norskich blachach i ani razu nie wjeżdżałem na urząd celny. Wszystko załatwiałem z pozycji polskich urzędów celnych i komunikacyjnych, a do Norge Odwoziłem jedynie tablice. Chociaż urzędnik z komunikacyjnego, chciał je zatrzymać i jako polski urząd przesłać do Norge.
Mieszkam w Norge ponad 15-lat i sam dochodziłem w urzędach do swoich praw, w prawie każdej dziedzinie życia emigranta.
Dlatego też twój przytyk jest pretensjonalny i bezsensowny.
Niemniej Tacy też są podobno potrzebni, ponieważ inaczej było by nudnawo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
440 Postów
Riggman
(Riggman) Online
Wyjadacz
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
[quote]xtrail napisał:

Mieszkam w Norge ponad 15-lat


Chyba na lotniskach w spiworze raz na miesiac czekajac na 'darmowy' zastrzyk w AHUS
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Riggman napisał:
[quote]Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
xtrail napisał:

Mieszkam w Norge ponad 15-lat

Chyba na lotniskach w spiworze raz na miesiac czekajac na \'darmowy\' zastrzyk w AHUS

Pierwszego Czerwca minie dokładnie 16-lat.
To że od Listopada 2021 roku, jestem w takiej właśnie krytycznej sytuacji o jakiej wspomniałeś, ZAWDZIĘCZAM JEDYNIE, POLSKIEMU "MILIONEROWI" któremu sodówka do łba uderzyła i zniszczył nie tylko mnie spokojne życie Rencisto-Emeryta, ale i innym którzy tam mieszkali, oraz sobie samemu i teraz płaci za małe mieszkanko, 3 razy tyle co poprzednio za cały 150m2 dom z 5 lokatorami.
I ty dobrze o tym wiesz i jedynie głupa walisz.
Ponieważ już w Sierpniu pisałem, że szukam pokoju, lub samego łóżka, gdziekolwiek z dostępem do wody i WC oraz parkingiem dla auta.
Tyle ile mogłem to do 31-października szukałem osobiście nie tylko w okolicy gdzie mieszkam.
Teraz faktycznie przylatuję do Oslo na sam zastrzyk, ponieważ jest to konieczne do tego bym mógł godnie i bez bólowo, dalej egzystować na tym ziemskim padole.
Bardzo łatwo i przyjemnie jest szydzić z innych gdy samemu ma się dobrze i jest się niezależnym mieszkaniowo.
Nie każdy jest tak sprawny i obrotny jak ty, są też tacy jak ja, ponieważ inaczej było by podobno nudnawo.
Dlatego też, twoje przytyki, olewam Ciepłym Moczem w PISsuarze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
440 Postów
Riggman
(Riggman) Online
Wyjadacz
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
[quote]Riggman napisał:
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
xtrail napisał:

Mieszkam w Norge ponad 15-lat

Chyba na lotniskach w spiworze raz na miesiac czekajac na \\\'darmowy\\\' zastrzyk w AHUS



Bardzo łatwo i przyjemnie jest szydzić z innych gdy samemu ma się dobrze i jest się niezależnym mieszkaniowo.




Zapomniales dodac ze umyslowo tez
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Riggman napisał:Zapomniales dodac ze umyslowo tez
NAWET i gdyby tak było, to twoja uwaga w tym akurat przypadku, kwalifikuje się do szamba. Jednymi słowy, już któryś raz zrobiłeś z własnej twarzy szambo i tyle.
I to zwłaszcza tu w Norge, gdzie takie właśnie Osoby, mają nieograniczoną pomoc wszystkich dookoła, poza polaczkami sraczkami, a publiczne wyśmiewanie się z ich ułomności, jest surowo karane.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
440 Postów
Riggman
(Riggman) Online
Wyjadacz
napisał:
Riggman napisał:Zapomniales dodac ze umyslowo tez
NAWET i gdyby tak było, to twoja uwaga w tym akurat przypadku, kwalifikuje się do szamba. Jednymi słowy, już któryś raz zrobiłeś z własnej twarzy szambo i tyle.
I to zwłaszcza tu w Norge, gdzie takie właśnie Osoby, mają nieograniczoną pomoc wszystkich dookoła, poza polaczkami sraczkami, a publiczne wyśmiewanie się z ich ułomności, jest surowo karane.


Ty to masz tupet
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok