Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Okres wolny po porodzie - Norwegia

Czytali temat:
iksiński igrek mart enty Agata Agata Onty_Ja_Gabriel_3. Megip GACEK GACEK Natalia Raaaa Yvonne.. (2219 niezalogowanych)
17 Postów
Agata Agata
(Agata121)
Wiking
Witam. Mamy z mężem umowy o prace, jestem w ciąży i chciałam zapytać. Czy po porodzie ja i mąż siedzimy razem na wolnym 15 lub 19 tygodni ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Agata121 napisał:
Witam. Mamy z mężem umowy o prace, jestem w ciąży i chciałam zapytać. Czy po porodzie ja i mąż siedzimy razem na wolnym 15 lub 19 tygodni ?Jaki masz problem by zalogować się do >nav.no< i tam na spokojnie przeczytać swoje indywidualne uprawnienia co do tego urlopu, zwłaszcza, że i tak musisz wprowadzić tam aktualizację.
PRZECIEŻ KAŻDA SYTUACJA JEST INNA.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
Agata121 napisał:
Witam. Mamy z mężem umowy o prace, jestem w ciąży i chciałam zapytać. Czy po porodzie ja i mąż siedzimy razem na wolnym 15 lub 19 tygodni ?Jaki masz problem by zalogować się do >nav.no< i tam na spokojnie przeczytać swoje indywidualne uprawnienia co do tego urlopu, zwłaszcza, że i tak musisz wprowadzić tam aktualizację.
PRZECIEŻ KAŻDA SYTUACJA JEST INNA.



...ty tez pitolisz jak potłuczony
..jeszcze niedawno nie mogłeś znalezc w necie darmowych noclegów, Czerwonego krzyza czy Armii zbawienia...a o znajomosci jezyka obcego nie wspomne,bo mi sie nie chce
..kobita w ciązy,to i nie kumata za bardzo,takie zacmienie,a i problem jezykowy obojga moze wystapic...wiec google translate moze przetlumaczyc jak mu sie podoba,bo tez pewnie uczyl sie jezyków zaocznie
...sam oczekujesz pomocy a innych karcisz jak za dawnych czasow,gdzie tu naforum brylowales...pokory troche a i tobie bedzie dane......
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
ZLIKWIDOWAŁEM MÓJ wpis, ponieważ jego treść nie licuje z zadanym pytaniem, oraz poza forumową pyskówką, nic nie wnosi co do treści pytania.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów

()
Stały Bywalec
Ja nie rozumiem jednego. Prosisz sie o prace tutaj blagalnie, dajesz post za postem ze wciaz szukasz pracy przy czym nic nie rozbisz zeby jej dalej znalesc. Gabrielu czas pozegnac sie z forum. Norwegia jest dla ludzi ambitnych co walcza o swoja przyszlosc a nie dla ludzi co tu siedza latami, narzekajac i myslac ze ktos takiego zatrudni w swoim jakims Bygg AS. Tam oni ludzi chca chetnych do pracy z 3 garbem to tzw zapierdzielania a nie dziadka co tylko narzeka na swoja niedole i mysli ze ktos go uratuje dajac ciepla posadke bez jezyka w firmie gdzie caly dzien lezy sie bykiem

idz chlopie do Nav i spytaj sie jak mozesz poprawic swoj los...jest tyle kursow doszkalajacych ze glowa mala tylko wystarczy chciec....zamiast tu pisac swoje zale to idz nim potruj dupe, po 20 wizycie dadza Ci zwyczajnie na odpierdziel jakas prace adekwatna do Twoich kwalifikacji
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
..dlaczego od razu tak wulgarnie aniele Gabryjele?
..podejrzewam,że jesteś jednym z tych nygusów co to niby pracy szukają,ale tak naprawde jest odwrotnie...prowokujesz ludzi,ale gdyby padła mimo wszystko jakas propozycja to i tak byś się wykręcił z tematu...ty niczego nie szukasz,no może tylko ...atencji...na forum...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
103 Posty
GACEK GACEK
(GACEK1981)
Początkujący
i
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
103 Posty
GACEK GACEK
(GACEK1981)
Początkujący
I
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
103 Posty
GACEK GACEK
(GACEK1981)
Początkujący
I
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Wpis z mojej strony zlikwidowany, ponieważ jak wyżej, już uzasadniłem.
Gabriel
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok