Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Internet w roamingu w Norwegii - Norwegia

Czytali temat:
iksiński igrek mart enty lilyerikson Onty_Ja_Gabriel_3. grzesiek0401 Koozie Adam Pijanowski (1724 niezalogowanych)
10 Postów
grzesiek0401
(grzesiek0401)
Wiking
Czy można zrobić tak, że kupuję kilka starterów w PL z jakimś pakietem internetu i aktywuję je dopiero w Norwegii? Po wykorzystaniu pakietu wyrzucam starter i aktywuję następny.

Jaki prepaid z internetem jest najkorzystniejszy w Norwegii.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
75 Postów
lilyerikson
(lilyerikson)
Początkujący
Podbijam pytanie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów

(Riggman)
Stały Bywalec
to nie jest tak jak myslicie. Np jakas siec daje 10 gb w pakiecie ale poza granicami jest tylko 1-3 gb i tak z wszystkim. Przeciez to jest jak wol napisane przy kazdym pakiecie w orange, plus itp
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Riggman napisał:
to nie jest tak jak myslicie. Np jakas siec daje 10 gb w pakiecie ale poza granicami jest tylko 1-3 gb i tak z wszystkim. Przeciez to jest jak wol napisane przy kazdym pakiecie w orange, plus itpMało tego tak jest w całej eujropie i pewnie dalej.
Stawka za zagraniczne 1 giga, jest wszędzie taka sama, oczywiście po przeliczeniu na ejro lubo dulara lubo juana.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów

(Riggman)
Stały Bywalec
pozatym tutaj nie ma co kombinowac, jak komus zalezy tylko danych to np happybites ma 8 gb za 200 kr. Przeciez to sa smieszne ceny
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Riggman napisał:
pozatym tutaj nie ma co kombinowac, jak komus zalezy tylko danych to np happybites ma 8 gb za 200 kr. Przeciez to sa smieszne ceny JESZCZE TANIEJ wychodzi jak się wejdzie do marketów typu rema-kiwi. tam w większości net jest darmowy i bez ograniczeń.
Chociaż to pewnie zależy od wielkości i kierownictwa sklepu, ponieważ mi po tygodniu netowania, KIWI w Knapstad zablokował dostęp do netu, / wyskakuje błąd logowania /.
Natomiast KIWI w Nordbyhagen Ahus, nie ma takich problemów i nawet nie trzeba się logować.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok