Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Mentor - Norwegia

Czytali temat:
boj fra oszlo Morgenstern Onty_Ja_Gabriel_3. Takatamjakas lukki 41 BenDover (1249 niezalogowanych)
15 Postów
Morgenstern
(Morgenstern)
Wiking
Czesc wszystkim ,czy moze ktos wie co to jest ten mentor przydzielany w "nagrode"z nav.Czy to jest kolejny element represji z tego biura "wspanialych " "pomocnych" i "przyjaznych"urzednikow ???
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Morgenstern napisał:
Czesc wszystkim ,czy moze ktos wie co to jest ten mentor przydzielany w \"nagrode\"z nav.Czy to jest kolejny element represji z tego biura \"wspanialych \" \"pomocnych\" i \"przyjaznych\"urzednikow ???
Wszystko zależy od tego z jakiej "okazji" otrzymałeś tego opiekuna.
Opisz sytuację to będzie można odpowiedzieć coś więcej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Morgenstern
(Morgenstern)
Wiking
Czesc, mialem wypadek w pracy i jestem na aap z nav juz jakis czas, pracuje w tej chwili 60/40 % niedawno otrzymalem list z nav o tym ze dostane j"akiegos" mentora z nav i nie bardzo wiem jaka funkcje pelni ten funkcjonariusz z tego aparatu inwigilacji zwanym nav.Jesli mozesz troche wyjasnic to super...ale oszczedz sobie zgryzliwosci typowej u rodakow ktorzy po 3 miesiacach pobytu w tym kraju sa bardziej norwescy niz ci rdzenni mieszkancy tego raju.Dziekuje jesli bedziesz pomocny (a).
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Morgenstern
(Morgenstern)
Wiking
Aha i raczej nie byla to "okazja" mila,przyjemna czy.jak ja tam zwal nav nie funduje polakom przyjemnych rozrywek wiec domyslam sie ze to kolejny element represji funkcjonariuszy tego biura...i pomyslec ze 40 lat temu polak byl w kosmosie...40 lat spora roznica w postepie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Morgenstern
(Morgenstern)
Wiking
I jeszcze jedna rzecz napewno nie dostalem tego szpicla w nagrode
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów

(Riggman)
Stały Bywalec
pewno chodzi ci o veiledera....kazdy ma jakiegos capaka co ci odpowiada na wiodomosci prywatne jak siedzisz na zasilku
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Morgenstern
(Morgenstern)
Wiking
Czesc,nie nie chodzi veiledera bo go mam i znam to nowe "ulatwienie" juz troche znalazlem na ten temat i to jest typ ktory dodadkowo ma ci pomogac np:w nauce jezyka lub nowego zawodu ktory pozwoli ci wrocic do aktywnosci zawodowej jest oplacany dodatkowo z nav czyli extr(nie ma pieniedzy na odszkodowania dla ludzi ktorych nieslusznie zamykali itp.)ale na to dranstwo wykopali , jestes w navie na smyczy a ten frajer to taki "kaganiec" mysle ze wiesz o czym mowie!!!Ale dzieki za odpowiedz pozdr 3ymsie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów

()
Stały Bywalec
z navem to trzeba umiec gadac
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Morgenstern
(Morgenstern)
Wiking
I GIT
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Morgenstern napisał:
I jeszcze jedna rzecz napewno nie dostalem tego szpicla w nagrodeDlaczego obrażasz gościa który został tobie URZĘDOWO dodatkowo przydzielony!?
Czy ty znasz znaczenie słowa "SZPICEL".
Tym samym, mój udział w tym pseudo problemie kończę.
Bywaj.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok