Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Wypowiedzenie - Norwegia

Czytali temat:
Anna Anna Radoslaw O Mariusz Kucharski Grzegorz C Jan Maryjan Jarek Reczulski boj fra oszlo Lazarek Jan Onty_Ja_Gabriel_3. HUZAR1970 Ctn Zofia Trębacz Piotrek116 (1616 niezalogowanych)
5 Postów
HUZAR1970
(HUZAR1970)
Wiking
Witam wszystkich.
Potrzebuję pomocy.
Mam umowę o pracę od 01.09.-31.12.21 z polskim pracodawcą, ale wszystkie składki odprowadzenie są w Norwegii.
W umowie widnieje 1 miesiąc wypowiedzenia, praca w rotacji.
Po przepracowaniu 3 tyg.okolo 160 godz. wyjechałem do Polski na 2 tygodnie. Po tygodniu pracodawcą poinformował mnie ,że otrzymuję wypowiedzenie. CZY POWINIENEM OTRZYMAĆ WYNAGRODZENIE Po 7,5 godz. za każdy dzień ??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...za co chcesz otrzymywac wynagrodzenie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
HUZAR1970
(HUZAR1970)
Wiking
Za okres miesięczny wypowiedzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
HUZAR1970
(HUZAR1970)
Wiking
HUZAR1970 napisał:
[quote]Witam wszystkich.
Potrzebuję pomocy.
Mam umowę o pracę od 01.09.-31.12.21 z polskim pracodawcą, ale wszystkie składki odprowadzenie są w Norwegii.
W umowie widnieje 1 miesiąc wypowiedzenia, praca w rotacji.
Po przepracowaniu 3 tyg.okolo 160 godz. wyjechałem do Polski na 2 tygodnie. Po tygodniu pracodawcą poinformował mnie ,że otrzymuję wypowiedzenie. CZY POWINIENEM OTRZYMAĆ WYNAGRODZENIE Po 7,5 godz. za okres miesięczny wypowiedzenia ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...hmm?
...jeszcze raz...
...czy dostałeś wypowiedzenie czy zostałeś zwolniony.?..bo jezeli to pierwsze ...to owszem dostaniesz za 7,5 jezeli bedziesz pracować !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
HUZAR1970 napisał:
[quote]HUZAR1970 napisał:
Witam wszystkich.
Potrzebuję pomocy.
Mam umowę o pracę od 01.09.-31.12.21 z polskim pracodawcą, ale wszystkie składki odprowadzenie są w Norwegii.
W umowie widnieje 1 miesiąc wypowiedzenia, praca w rotacji.
Po przepracowaniu 3 tyg.okolo 160 godz. wyjechałem do Polski na 2 tygodnie. Po tygodniu pracodawcą poinformował mnie ,że otrzymuję wypowiedzenie. CZY POWINIENEM OTRZYMAĆ WYNAGRODZENIE Po 7,5 godz. za okres miesięczny wypowiedzenia ?

Jeżeli przyjedziesz do Norge i pracodawca da tobie prace w okresie wypowiedzenia, to za tą pracę dostaniesz wynagrodzenie.
Jeżeli do pracy się nie stawisz, to pracodawca potraktuje to jako URLOP! a w Norge, /poza nielicznymi wyjątkami/ wszystkie urlopy tak taryfowe jak i inne są niepłatne.
Okres wypowiedzenia to tylko ochrona tak dla pracodawcy jak i pracownika, jednak jeżeli nie pracuje się fizycznie to nie ma żadnego wynagrodzenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów

(Riggman)
Stały Bywalec
dodac moge jeszcze ze jak sie nie stawisz do pracy bo olejesz ja to prawdopodobnie pracodawca nie wyplaci Ci ostatniej pensji i feriepenger gdyz uzna ze byl stratny na nieobecnosci jegomoscia w pracy....to jest dosc czesta praktyka tutaj
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok