Heja.
Mam 25 lat i troche sie nudze juz w domu.
Jest ktos chetny sie spotkac?Piwo kawa co kto lubi ;D
Pozdrawiam
Mam 25 lat i troche sie nudze juz w domu.
Jest ktos chetny sie spotkac?Piwo kawa co kto lubi ;D
Pozdrawiam
1 NOK
Tłumaczenie i korekta CV Planujesz przeprowadzić się do Norwegii? Zastanawiasz się, co ułatwi Ci znalezienie pracy? Zacznij od przygotowania CV. Przetłumaczymy i skorygujemy je dla Ciebie! Uzyskaj wycenę już w 3 minuty! Mimo tego, że nie znasz języka pracodawca szanuje, kiedy poszukujący pracy próbują w ten sposób pokazać swoje doświadczenie. Warto jest zatem zainwestować w swoją przyszłość. Kto powinien z tego skorzystać? Osoby ...