Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Jak odzyskać pieniądze za pracę - Norwegia

Czytali temat:
Radoslaw O zenon michalski Zbigniew Karpinski N O Kasia K boj fra oszlo noregg Onty_Ja_Gabriel_3. Sławomir78 nienia Pewex82 M (2019 niezalogowanych)
16 Postów
zenon michalski
(Zenonmichalski)
Wiking
Witam wszystkich.
Czy może ktoś mi podpowiedzieć jak odzyskać pieniądze od norweskiego pracodawcy? Wygrałem sprawę w sądzie ale cwany gość cały majątek rozpisał i nie ma nic na siebie. Czy zna ktoś jakąś instytucje co może pomóc lub podpowiedzieć co mogę zrobić i jakie mam szanse na odzyskanie pieniędzy?
Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Zenonmichalski napisał:
Witam wszystkich.
Czy może ktoś mi podpowiedzieć jak odzyskać pieniądze od norweskiego pracodawcy? Wygrałem sprawę w sądzie ale cwany gość cały majątek rozpisał i nie ma nic na siebie. Czy zna ktoś jakąś instytucje co może pomóc lub podpowiedzieć co mogę zrobić i jakie mam szanse na odzyskanie pieniędzy?
Pozdrawiam.

Tak oficjalnie to jedynie Norweski Komornik na podstawie wyroku egzekucyjnego.
Mniej oficjalnie, wszystko opisać na stronie firmy /faceboku/linkedaj i innych, przesłać wyrok do firm z nim współpracujących.
Mało poważnie to jedynie kałach i podręczny miotacz miotaczy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...co w twoim przypadku oznacza ,,pracodawca"?
...bo na etacie nie pracujesz zapewne
...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
zenon michalski
(Zenonmichalski)
Wiking
Witaj,
Otóż to był mój były pracodawca. Zaczął się ociągać z kasą więc odszedłem od niego ale niestety sporo kasy mi wisi. Sprawa sadowa wygrana, wyrok egzekucyjny jest, komornik norweski i nic nie wskurali. Gość nie ma nic na siebie. Sprawa została oddalona na kolejne 10lat.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
zenon michalski
(Zenonmichalski)
Wiking
Witaj,
Komornik norweski na podstawie postanowienia egzekucyjnego już był. Gość sprawdzony i nie ma nic na siebie. Sprawa jest odroczona na kolejne 10lat. Ja znalazłem w internecie, że na gościa widnieją dwie lub trzy firmy. Nie wiem o co chodzi, czy tak kryją swojego.?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...co w takim razie z ta firmą w której pracowałeś...zbankrutowała?zamknął ją?czy pracowałeś tam na etacie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów

(Riggman)
Stały Bywalec
Zenonmichalski napisał:
Witam wszystkich.
Czy może ktoś mi podpowiedzieć jak odzyskać pieniądze od norweskiego pracodawcy? Wygrałem sprawę w sądzie ale cwany gość cały majątek rozpisał i nie ma nic na siebie. Czy zna ktoś jakąś instytucje co może pomóc lub podpowiedzieć co mogę zrobić i jakie mam szanse na odzyskanie pieniędzy?
Pozdrawiam.


znajac norweski system sprawiedliwosci to zadne
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok