Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Zbuduj Polską Przystań Polarną z Polskim Wikingiem - Norwegia

Czytali temat:
Pawel Paul Joanna Kuchnicka mart enty KRZYSZTOF MARCINIAK boj fra oszlo michamigel Onty_Ja_Gabriel_3. (1604 niezalogowanych)
4 Posty
michamigel
(michamigel)
Wiking
Hej hej! Spieszę z radosną wieścią. Upatrzyłem fajną chatę do remontu na mojej wyspie i chce ją kupić i zrobić z niej ciepłe gościnne miejsce dla Polaków chcących poznać tę piękną krainę zórz polarnych. Jedno tylko wyzwanie: zebrać fundusze na wykup. Dlatego uruchomiłem zrzutkę. Razem damy radę! Fajne nagrody przewiduję, dziękuję z góry za wpłaty i udostępnianie

zrzutka.pl/88g8hm

Zbuduj Przystań Polarną z Polskim Wikingiem | zrzutka.pl Cześć! Nazywam się Michał, jestem mężczyzną zbliżającym się do czwórki z przodu i tatą 6 dzieci. Mieszkam niemalże na krańcu świata, na samej północy Norwegii, na wyspie Senja na k... zrzutka.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
michamigel napisał:
Hej hej! Spieszę z radosną wieścią. Upatrzyłem fajną chatę do remontu na mojej wyspie i chce ją kupić i zrobić z niej ciepłe gościnne miejsce dla Polaków chcących poznać tę piękną krainę zórz polarnych. Jedno tylko wyzwanie: zebrać fundusze na wykup. Dlatego uruchomiłem zrzutkę. Razem damy radę! Fajne nagrody przewiduję, dziękuję z góry za wpłaty i udostępnianie
zrzutka.pl/88g8hm
To w końcu mieszkasz na tej wyspie, czy jednak w Oslo? Ponadto jaka to twoja wyspa.
EH, ech eh.
Swoim wpisem jedynie się ośmieszasz i nic nadto.

Niemniej sama akcja jako taka , całkiem całkiem, było nie było 4-tysiące za friko od naiwnych drogą nie chodzi.

Może i ja sam zorganizuję jakąś Norge ściepę na ciepły szałas dla Łosia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
michamigel napisał:
Hej hej! Spieszę z radosną wieścią. Upatrzyłem fajną chatę do remontu na mojej wyspie i chce ją kupić i zrobić z niej ciepłe gościnne miejsce dla Polaków chcących poznać tę piękną krainę zórz polarnych. Jedno tylko wyzwanie: zebrać fundusze na wykup. Dlatego uruchomiłem zrzutkę. Razem damy radę! Fajne nagrody przewiduję, dziękuję z góry za wpłaty i udostępnianie
zrzutka.pl/88g8hm
To w końcu mieszkasz na tej wyspie, czy jednak w Oslo? Ponadto jaka to twoja wyspa.
EH, ech eh.
Swoim wpisem jedynie się ośmieszasz i nic nadto.
Niemniej sama akcja jako taka , całkiem całkiem, było nie było 4-tysiące za friko od naiwnych drogą nie chodzi.
Może i ja sam zorganizuję jakąś Norge ściepę na ciepły szałas dla Łosia.


Jasne! Just do it! Oby sie nie skończyło znowu kolejną ostateczną deklaracją o opuszczeniu tegoż forum Chociaż?
Chociaż teraz nie ma kto tu po Tobie tak jechać, jak te 6-7 lat temu No offence. Just gdybam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
bodys napisał:Jasne! Just do it! Oby sie nie skończyło znowu kolejną ostateczną deklaracją o opuszczeniu tegoż forum Chociaż?
Chociaż teraz nie ma kto tu po Tobie tak jechać, jak te 6-7 lat temu No offence. Just gdybam
Co ma wspólnego mój wpis w tym temacie, do twoich "prywatnych wycieczek" w zamierzchłe czasy tegoż forum?
Chciałem wtedy tak a nie inaczej, to i tak robiłem i to nie pod presją użytkowników, a JEDYNIE durnych moderatorów, którzy skasowali ponad TYSIĄC MOICH WPISÓW.
Teraz to wszystko olewam i robię swoje a mody mogą kasować na bieżąco srąco jak przy rozwolnieniu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...o co tu kaman?
...to można zbierać na takie cele i w taki sposób?
...też mi brakuje stówki,bo za gotówke chciałbym kupić limuzynę
..jeżeli to sie uda ..ta zbiórka to też się ogłoszę...napisze wprost na jaki cel o ewentualnie dam się przejechać temu,który najwięcej wrzuci do skarbonki
...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
michamigel napisał:
Fajne nagrody przewiduję, dziękuję z góry za wpłaty i udostępnianie
zrzutka.pl/88g8hm

Link nie dziala.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok