Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Katastrofa w. Ask - Norwegia

Czytali temat:
Radoslaw O mart enty boj fra oszlo grzegor filipczak michał polak jacek lytaw Onty_Ja_Gabriel_3. Sławomir Bołoz minip.70 (1748 niezalogowanych)
23 Posty
jacek lytaw
(kiaaudi)
Wiking
Witam. Czy ktos z czytajacych te fora wie moze Jak i gdzie moglbym wplacic pomoc finansowa nå rzecz poszkodowanych w Ask pod Oslo?
Prosilbym o informacje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
jacek lytaw
(kiaaudi)
Wiking
Pod nr telefonu 96863669. Zgory dziekuje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
kiaaudi napisał:
Witam. Czy ktos z czytajacych te fora wie moze Jak i gdzie moglbym wplacic pomoc finansowa nå rzecz poszkodowanych w Ask pod Oslo?
Prosilbym o informacje.
Wejdź na stronę Ask w zakładkę pomoc poszkodowanym i tam zobaczysz odpowiednie konta bankowe na które można wpłacać nie tylko korony ale i krugerrandy, a co dopiero nadwyżkę złotówek.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
jacek lytaw
(kiaaudi)
Wiking
Dziekuje serdecznie za pomoc i odpowiedz. Potrzebujacym trzeba pomoc biorąc pod uwage ze z polska nie łączy mnie juz nic. Jeszcze raz dziekuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
kiaaudi napisał:
Dziekuje serdecznie za pomoc i odpowiedz. Potrzebujacym trzeba pomoc biorąc pod uwage ze z polska nie łączy mnie juz nic. Jeszcze raz dziekuje Skoro z polandią ciebie już NIC NIE ŁĄCZY, to co tutaj robisz na tym polonijnym forum.
JAK N I C to nic, sam sobie zaprzeczasz!
Jaki masz problem we tem, by szukać wszelakie info forach norweskich.
To nie jest żadna moja złośliwość we twoim kierunku, tylko taka drobna rzeczywista spostrzegawczość.

Jakżeś takiś hojny, to może Mnie byś wspomógł w mojej wymuszonej ekonomicznej biedzie.
Jeżeli jesteś za i chcesz więcej szczegółów w Mojej sprawie to pisz na priv, podam więcej danych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok