Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Areszt dla tysiącnogi. - Norwegia

Czytali temat:
x x Jan Maryjan andrzej Czapiewski Marcin J mart enty boj fra oszlo sid87 Onty_Ja_Gabriel_3. Arkadiusz No Elwi minip.70 agaa110 (2136 niezalogowanych)
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
To Norge ma z głowy oszołoma, na jakiś długi czas.
Widać gaweł, nie chciał pomóc w myśl zasady iż najgorszą mendą za granicą, to polski rodak.
Po odmowie z azylem, zaszył się wśród tulipanów, jednak jak zwykle, zaczął żarłocznie zjadać ochronę z liści i został wypatrzony przez pisowskie kgb.
Aż strach się bać.
Ciekawe kiedy te służby, zabiorą się za gawła, wszak ma do odsiadki 2lata jak za brata, a może Norge poszło z pisem na ugodę?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
195 Postów
LewySierpowy
(LewySierpowy)
Stały Bywalec
Jest cos takiego jak domniemanie winy,ale w pisowskim kraju sady dawno temu staly sie partyjne,trudno nawet nazwac ich sadami,Ziobro ,ktorego Zbigniew oskarza jako prokurator generalny bierze 240 000 miesiecznie,stad ten caly cyrk ,ze niby trzeba wymienic ludzi starego systemu. Zanim cholota,ktorej pis dal moment na wylewanie swoich pomyj i chelbieniu sie w oskarzaniu ludzi bezpodstawnie,niech lepiej popatrzy w swoja pusta miske bo za Waszego bankstera,to na miske ryzu Was stac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
LewySierpowy napisał:
Jest cos takiego jak domniemanie winy,ale w pisowskim kraju sady dawno temu staly sie partyjne,trudno nawet nazwac ich sadami,Ziobro ,ktorego Zbigniew oskarza jako prokurator generalny bierze 240 000 miesiecznie,stad ten caly cyrk ,ze niby trzeba wymienic ludzi starego systemu. Zanim cholota,ktorej pis dal moment na wylewanie swoich pomyj i chelbieniu sie w oskarzaniu ludzi bezpodstawnie,niech lepiej popatrzy w swoja pusta miske bo za Waszego bankstera,to na miske ryzu Was stac. E ty taki siaki i owaki- tysiącnoga to notoryczny przestępca w białych rękawiczkach, dokładnie taki sam jak maślakorydz, tylko rydz nie siedział w pierdlu a tysiącnoga siedział.
Ponadto ten śmieć ma na pieńku z sądami od 20- DWÓDZIESTU LAT- wtedy jeszcze nikt nie słyszał o kartoflach i pisiorach.
Dlatego przestań pieprzyć, ponieważ to nie kuchnia, a śmieszne forum.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
195 Postów
LewySierpowy
(LewySierpowy)
Stały Bywalec
Gabriel obrazek swiety w logo i noz,ktory chetnie wpakowalby sasiadowi,typowy katolik.W Rosji jak i krajach bylego bloku radzieckiego,bardzo zadomowilo sie "kryminalizowanie" czy "stygmalizowanie "oponentow wzgledem wladzy,to samo i u nas sie zaczelo robic od 2007 roku,gdy pis przegral wybory.Stonoga pomogl dojsc do wladzy Dudzie jak i pis,szerzac klamliwe pomowienia i promujac na youtubie osobe Andrzeja Dudy,wzamian Ci obiecali mu ,ze wyczyszcza zyciorys i bedzie mogl juz legalnie ubiegac sie o mandat poselski,nie zrobili tego to zaczal wyciagac brudy wladzy,moglbym rozpisywac sie dlugo,niemniej moge dodac tez innego dobrego przyjaciela dobrej zmiany,ktora po zdobyciu wladzy uciszyla go wsadzajac do paki,paragraf oczywiscie sie znalazl,a mianowicie Marka Falenty.Prokuratura odmawia wszczęcia śledztwa ws. złożenia fałszywych zeznań przez Mateusza Morawieckiego.
Wbrew zasadom, w tekście odmowy prokuratura nie informuje o możliwości zażalenia się na tę decyzję do sądu.
W 2014 r. Morawiecki zeznał przed funkcjonariuszami kontrwywiadu RP, jakoby nigdy nie zetknął się z Markiem Falentą.
W zeszłym roku Falenta stanął przed sądem.
Złożył przyrzeczenie mówienia prawdy.
Został poinformowany o dodatkowych 8 latach odsiadki grożących mu za powiedzenie nieprawdy.
I zeznał, że zna Morawieckiego, z którym został osobiście zapoznany przez Tomasza Misiaka (miliarder robiący wielkie biznesy w Rosji, bywalec podsłuchowej restauracji Sowa & Przyjaciele).
Jak te forum wydaje Ci sie smieszne,to go zmien,albo mam lepsza porade zapisz sie na kurs jezyka polskiego,bo rzucaja sie w oczy bledy ortograficzne jak byk.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
LewySierpowy napisał:
Gabriel obrazek swiety w logo i noz,ktory chetnie wpakowalby sasiadowi,typowy katolik.. Co do zasady, to jest wizerunek Archanioła Gabriela, który w prawicy trzyma MIECZ, a nie jakiś tam scyzoryk.
I tym mieczem, wali po durnych łbach tych którzy plotą bzdury.
Na temat polczyzny łojszczyzny pisanej czyże mufionej nie bydem się kopał ze ortograficznym kuniem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok