Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Kwaratanna w Norwegi - Norwegia

Czytali temat:
3 Posty
Kamillo85
(Kamillo85)
Wiking
Wie ktoś jak wygląda kwaratanna teraz od soboty w Norwegii
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Kamillo85 napisał:
Wie ktoś jak wygląda kwaratanna teraz od soboty w NorwegiiDokładnie tak samo jak do tej soboty.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Kamillo85
(Kamillo85)
Wiking
Czyli nikt nie sprawdza i nie pilnuje tej kwarantanny
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Kamillo85 napisał:
Czyli nikt nie sprawdza i nie pilnuje tej kwarantannyTo zależy w jaki sposób przekraczasz granicę i na jakiego celnika trafisz.
Inaczej jest na lotnisku, a inaczej na drodze, jak wjeżdżasz własnym autem i w zależności na jakich tablicach.
Pewnie jak wpływasz do Norge bezpośrednio promem, też jest inaczej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
170 Postów
Stały Bywalec
nieprawda
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
bg38 napisał:
nieprawda SKORO ZARZUCASZ KOMUKOLWIEK KŁAMSTWO , napisałaś / nieprawda/.
To bądź tak odważna i podaj powód takiego stwierdzenia inaczej twój wpis można o kant dupy rozbić.
Ten wpis, jest podobny do obecnie rządzącej w polandi władzy, chlapną coś z za węgła i chodu pod dywan.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
170 Postów
Stały Bywalec
jeśli chodzi o wpis o treści "Dokładnie tak samo jak do tej soboty. " to jest on nieprawdziwy, każdy kto czyta ze zrozumieniem artykuły na ten temat to wie, że od tej soboty OBOWIĄZUJE nas 10 dniowa kwarantanna, wcześniej nie, jak się miało negatywny test to można było iść do pracy po przyjeździe do NO i powtarzać testy co 3 dni - poniżej wpis ze strony FHI
"Utenlandske arbeidstakere som i de siste 10 døgnene før de kommer til Norge har oppholdt seg i områder med særlig høyt smittenivå, vil fra midnatt natt til lørdag 31. oktober ikke lenger få unntak fra karanteneplikten ved innreise. Arbeidsreisende som benytter seg av andre unntak enn covid-19-forskriftens § 6 c fortsatt kan benytte disse selv om de kommer fra et område med forhøyet smitte."
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
bg38 napisał:
jeśli chodzi o wpis o treści \"Dokładnie tak samo jak do tej soboty. \" to jest on nieprawdziwy, każdy kto czyta ze zrozumieniem artykuły na ten temat to wie, że od tej soboty OBOWIĄZUJE nas 10 dniowa kwarantanna, wcześniej nie, jak się miało negatywny test to można było iść do pracy po przyjeździe do NO i powtarzać testy co 3 dni - poniżej wpis ze strony FHI
\"Utenlandske arbeidstakere som i de siste 10 døgnene før de kommer til Norge har oppholdt seg i områder med særlig høyt smittenivå, vil fra midnatt natt til lørdag 31. oktober ikke lenger få unntak fra karanteneplikten ved innreise. Arbeidsreisende som benytter seg av andre unntak enn covid-19-forskriftens § 6 c fortsatt kan benytte disse selv om de kommer fra et område med forhøyet smitte.\"
Tak, tak znam ten tekst.
Ty nadal czytaj tą "prasę pseudo rządową" i trzymaj się ściśle jej wytycznych, tylko nie powielaj tych bzdur dalej.
Ja natomiast Osobiście, przekraczam granicę co najmniej raz w tygodniu w obie strony i wiem na bieżąco, co się dzieje akurat na granicy drogowej.
Jest dokładnie tak jak już napisałem wyżej i nawet wczoraj, żaden celnik nie zwrócił na mnie uwagę , a wjeżdża się przez specjalną bramkę z odpowiednimi informacjami .
Co, jak i dlaczego, tak a nie inaczej.
I tyle z mojej praktycznej strony, na temat tej pseudo kwarantanny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
zofia2005
(zofia2005)
Wiking
A wie ktoś może jak wygląda procedura na lotnisku w Oslo. Muszę przylecieć na kilka dni do męża. Wpuszczą mnie bez problemu czy muszę mieć jakieś dokumenty ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
zofia2005
(zofia2005)
Wiking
A jak jest na lotnisku po przylocie ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok