Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Matka sama wychowujaca dzieci w norwegii - Norwegia

Czytali temat:
Radoslaw O Jan Maryjan adam hryciuk Joanna Kuchnicka mart enty boj fra oszlo KonkoN Onty_Ja_Gabriel_3. Maciej Trzcinski Adam Ser Ser Simpson adi220 (1869 niezalogowanych)
1 Post
Adam Ser Ser
(adamser1)
Wiking
Witam jakie przysluguja swiadczenia co moze dostać matka sama wychowujaca dzieci w norwegii .Jakie rodzinne i czy jakies wsparcie czy mniejszy podatek ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Adam Ser napisał:
Witam jakie przysluguja swiadczenia co moze dostać matka sama wychowujaca dzieci w norwegii .Jakie rodzinne i czy jakies wsparcie czy mniejszy podatek ?
Adam?
Jesteś samotną matką?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Asikhb napisał:
Adam Ser napisał:
Witam jakie przysluguja swiadczenia co moze dostać matka sama wychowujaca dzieci w norwegii .Jakie rodzinne i czy jakies wsparcie czy mniejszy podatek ?
Adam?
Jesteś samotną matką?


Wiele uboższych Norweskich rodzin wielodzietnych, prowadzi właśnie taki "proceder".
Oficjalnie rozstają się, tworząc dwie odrębne rodziny, nieraz mieszkając nawet obok siebie "dzieląc się dziećmi" i ciągną należny socjal od Króla.
Dlatego nie bardzo rozumiem twojego ZŁOŚLIWEGO pytania w tym "drażliwym" temacie.

Czyżbyś miała złe dni, w tak ładnym słonecznym wakacyjnym miesiącu?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok