Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Plastyka powiek górnych i dolnych - Norwegia

Czytali temat:
waclaw maciejowski Gocha Karcz Monika R Agata Dymna Kasia K boj fra oszlo Kasia19881 Bejnarowicz Karolina Zając KonkoN (1923 niezalogowanych)
65 Postów
Karolina Zając
(KarolinaZajac)
Początkujący
Zakładam nowy wątek bo nie mogę znaleźć nic w historii... Niedługo czeka mnie zabieg jednoczesnej korekty powiek dolnych i górnych. Czy jest wsrod forumowiczow ktokolwiek, kto poddał się takiemu zabiegowi? Interesuje mnie szczegolnie jak szybko wrocil do normalnego funkcjonowania? Wyobrażam sobie, ze oko bedzie spuchniete jak bania - czy konieczna byla przez pierwsze dodby pomoc drugiej osoby? Mieszkam sama i nie wiem czy nie poprosic kogos, zeby na 2-3 dni po operacji przyjechal mi pomoc...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Mateusz Matias
(Matias21)
Wiking
Witam
Mam podobny problem. Moje górne powieki mocno opadają i chciałbym podpytać. Jak oceniasz ten zabieg w Norge, i czy ciężko było Ci przekonać lekarza żeby skierował Cię na ten zabieg. Dodam że jestem kierowcą i zaczyna mi to ograniczać widzenie. A i oko się męczy przy długim jeżdżeniu.
Pozdrowiam Mateusz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok