Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

czy to forum... - Norwegia

1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Pozbędzie sie tych kretyńskich trolli i wróci w końcu do stanu sprzed chociazby 6 lat??? Byly dyskusje, klotnie, ale byly one w miare merytoryczne... Droga MN pozbyliscie sie w koncu reklam dziwkarskich stron, byc moze dzieki koronawirusowi Czy moglibyscie w koncu zbanowac kilku trolli rzygających na tym forum? Jesli podcieracie dupe po sraniu za przeproszeniem, to wytrzyjcie forum, bo śmierdzi. Z poważaniem...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Bozenka Los
(bozena72)
Wiking
Witaj,dokladnie sie z Toba zgadzam.Zadalam pytanie na forum czy ktos wie o darmowych kursach norweskiego dla zon Norwegow i dostalam obrzydliwe,pelne jadu komentarze...Co sie dzieje z tymi ludzmi...?
Bozena
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
napisał:
"... i wróci w końcu do stanu sprzed chociazby 6 lat??? Byly dyskusje, klotnie, ale byly one w miare merytoryczne..." .To forum, NIGDY JUŻ NIE BĘDZIE TAKIE JAK KIEDYŚ bywało i to dzięki takim jak właśnie ty sam.
Zawsze było wam źle i tępiliście wolne słowo i niezależność innych, na tym forum.
Macie co chcieliście!
Marazm i durnowatą "poprawność"
Cisza i cisza i TAK JUŻ ZOSTANIE.

Co zaś do panienki od darmowego Norweskiego.
Przecież skoro jesteś "żoną Norwega", to masz przez 24 godziny na dobę, darmową naukę tego języka i to więcej niż na płatnych kursach.
Ponieważ tam nauka tego języka nie obejmuje słownictwa "łóżkowego".
To czego ty jeszcze żądasz.
Każdy polak który trafia do Norwegi za pracą, płaci za kursy tego języka, ciężką kasę którą tu zarabia to dlaczego takie osoby jak ty mają mieć inaczej.
Czyżby twoje małżeństwo było jedynie fikcją administracyjną?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
napisał:
\"... i wróci w końcu do stanu sprzed chociazby 6 lat??? Byly dyskusje, klotnie, ale byly one w miare merytoryczne...\" .To forum, NIGDY JUŻ NIE BĘDZIE TAKIE JAK KIEDYŚ bywało i to dzięki takim jak właśnie ty sam.
Zawsze było wam źle i tępiliście wolne słowo i niezależność innych, na tym forum.
Macie co chcieliście!
Marazm i durnowatą \"poprawność\"
Cisza i cisza i TAK JUŻ ZOSTANIE.
Co zaś do panienki od darmowego Norweskiego.
Przecież skoro jesteś \"żoną Norwega\", to masz przez 24 godziny na dobę, darmową naukę tego języka i to więcej niż na płatnych kursach.
Ponieważ tam nauka tego języka nie obejmuje słownictwa \"łóżkowego\".
To czego ty jeszcze żądasz.
Każdy polak który trafia do Norwegi za pracą, płaci za kursy tego języka, ciężką kasę którą tu zarabia to dlaczego takie osoby jak ty mają mieć inaczej.
Czyżby twoje małżeństwo było jedynie fikcją administracyjną?


Oo GABRYS, lubie sie z Toba klocic. Kwantyfikatory slowne idac za nieobecnym juz Optimusem, sa jak zwykle niedorzecznoscia z Twojej strony. "Wy" "zawsze" Czy ja tępiłem wolność słowa na forum?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
bodys napisał:Oo GABRYS, lubie sie z Toba klocic. Kwantyfikatory slowne idac za nieobecnym juz Optimusem, sa jak zwykle niedorzecznoscia z Twojej strony. \"Wy\" \"zawsze\" Czy ja tępiłem wolność słowa na forum?
Wiesz, jest takie stare powiedzenie, "... pluj szmacie w oczy, a ona mówi iż to tylko deszcz..," i tak jest właśnie na takich polaczkowych forach z wami poprawnymi.
Sam sobie zaprzeczasz i to w tym samym twoim temacie.
Przecież, żądasz od tej administracji o wytarcie forumowej dupy, z "trolli" .
Zawsze, niepoprawni i wolni, byli i są dla takich jak ty, trollami i tego nigdy się z was nie wypleni.
Zawsze wam źle, a jak już macie w końcu swój wymarzony porządek, to dopiero tragedia, ponieważ forum staje się martwe!!!
I tak właśnie staje się z tym forum, jak kiedyś stało się z forum Annekin i jej adwersarki poprzedniczki tych polonijnych for w Norwegii.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
bodys napisał:Oo GABRYS, lubie sie z Toba klocic. Kwantyfikatory slowne idac za nieobecnym juz Optimusem, sa jak zwykle niedorzecznoscia z Twojej strony. \\\"Wy\\\" \\\"zawsze\\\" Czy ja tępiłem wolność słowa na forum?
Wiesz, jest takie stare powiedzenie, \"... pluj szmacie w oczy, a ona mówi iż to tylko deszcz..,\" i tak jest właśnie na takich polaczkowych forach z wami poprawnymi.
Sam sobie zaprzeczasz i to w tym samym twoim temacie.
Przecież, żądasz od tej administracji o wytarcie forumowej dupy, z \"trolli\" .
Zawsze, niepoprawni i wolni, byli i są dla takich jak ty, trollami i tego nigdy się z was nie wypleni.
Zawsze wam źle, a jak już macie w końcu swój wymarzony porządek, to dopiero tragedia, ponieważ forum staje się martwe!!!
I tak właśnie staje się z tym forum, jak kiedyś stało się z forum Annekin i jej adwersarki poprzedniczki tych polonijnych for w Norwegii.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
bodys napisał:
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
bodys napisał:Oo GABRYS, lubie sie z Toba klocic. Kwantyfikatory slowne idac za nieobecnym juz Optimusem, sa jak zwykle niedorzecznoscia z Twojej strony. \\\\\\\"Wy\\\\\\\" \\\\\\\"zawsze\\\\\\\" Czy ja tępiłem wolność słowa na forum?
Wiesz, jest takie stare powiedzenie, \\\"... pluj szmacie w oczy, a ona mówi iż to tylko deszcz..,\\\" i tak jest właśnie na takich polaczkowych forach z wami poprawnymi.
Sam sobie zaprzeczasz i to w tym samym twoim temacie.
Przecież, żądasz od tej administracji o wytarcie forumowej dupy, z \\\"trolli\\\" .
Zawsze, niepoprawni i wolni, byli i są dla takich jak ty, trollami i tego nigdy się z was nie wypleni.
Zawsze wam źle, a jak już macie w końcu swój wymarzony porządek, to dopiero tragedia, ponieważ forum staje się martwe!!!
I tak właśnie staje się z tym forum, jak kiedyś stało się z forum Annekin i jej adwersarki poprzedniczki tych polonijnych for w Norwegii.


No teraz to pojechales. A'propos plucia szmacie w twarz...Pamietasz zapewne, gdy sam przyznales, ze masz ponad 30 kont na MN, a potem udawales kogos innego nie potrafiac sobie uswiadomic, ze Twoj sposob wypowiedzi jest tak bardzo charakterystyczny... Jak bardzo trzeba byc zaklamanym, zeby tak sie upadlac? No chyba, ze to jakas jednostka chorobowa.Choc w sumie jedno drugiemu nie przeczy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
bodys napisał:
bodys napisał:
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
bodys napisał:Oo GABRYS, lubie sie z Toba klocic. Kwantyfikatory slowne idac za nieobecnym juz Optimusem, sa jak zwykle niedorzecznoscia z Twojej strony. \\\\\\\\\\\\\\\"Wy\\\\\\\\\\\\\\\" \\\\\\\\\\\\\\\"zawsze\\\\\\\\\\\\\\\" Czy ja tępiłem wolność słowa na forum?
Wiesz, jest takie stare powiedzenie, \\\\\\\"... pluj szmacie w oczy, a ona mówi iż to tylko deszcz..,\\\\\\\" i tak jest właśnie na takich polaczkowych forach z wami poprawnymi.
Sam sobie zaprzeczasz i to w tym samym twoim temacie.
Przecież, żądasz od tej administracji o wytarcie forumowej dupy, z \\\\\\\"trolli\\\\\\\" .
Zawsze, niepoprawni i wolni, byli i są dla takich jak ty, trollami i tego nigdy się z was nie wypleni.
Zawsze wam źle, a jak już macie w końcu swój wymarzony porządek, to dopiero tragedia, ponieważ forum staje się martwe!!!
I tak właśnie staje się z tym forum, jak kiedyś stało się z forum Annekin i jej adwersarki poprzedniczki tych polonijnych for w Norwegii.

No teraz to pojechales. A\'propos plucia szmacie w twarz...Pamietasz zapewne, gdy sam przyznales, ze masz ponad 30 kont na MN, a potem udawales kogos innego nie potrafiac sobie uswiadomic, ze Twoj sposob wypowiedzi jest tak bardzo charakterystyczny... Jak bardzo trzeba byc zaklamanym, zeby tak sie upadlac? No chyba, ze to jakas jednostka chorobowa.Choc w sumie jedno drugiemu nie przeczy


...Gabriel miał tych KO(TÓW)NT może i wi€cej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
bodys napisał:
No teraz to pojechales. A\'propos plucia szmacie w twarz...Pamietasz zapewne, gdy sam przyznales, ze masz ponad 30 kont na MN, a potem udawales kogos innego nie potrafiac sobie uswiadomic, ze Twoj sposob wypowiedzi jest tak bardzo charakterystyczny... Jak bardzo trzeba byc zaklamanym, zeby tak sie upadlac? No chyba, ze to jakas jednostka chorobowa.Choc w sumie jedno drugiemu nie przeczy [/quote]
Co ma wspólnego w tym wszystkim, moja domniemana ilość kont z "pluciem szmacie w oczy" delikatnie rzecz ujmując"
Poza tym iż ta ilość, ewentualnie mogła pozwalać na fizyczne istnienie na tym forum.
Ponieważ właśnie tacy jak ty, usilnie słali monity do administracji o blokadę moich niezależnych wypowiedzi.
Reszty twojego bełkotu, nie będę dalej komentować, ponieważ twój nieudolny "mobbing" nie działa już na moje "ego".
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
bojfraoszlo napisał:
...Gabriel miał tych KO(TÓW)NT może i wi€cej
[/quote]
Możliwe iż nadal posiadam tą samą ilość.
Tyle, że teraz OLEWAM to, co "poprawni inaczej" raczą robić w moją stronę.
Jeżeli teraz Administracja zablokuje znowu moje konto, to będzie to definitywny koniec mojej kariery na tym portalu.
Przejdę po prostu na facebooka i tyle.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok