Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Jazda polskimi autami w No - Norwegia

2 Posty
Łukasz Chylicki
(Lukas1988)
Wiking
Czy bedziedzie zmiana w przepisach odnośnie jazdy autami na polskich numerach ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
napisał:
Czy bedziedzie zmiana w przepisach odnośnie jazdy autami na polskich numerach ? Bez przesady, polskie numery rejestracyjne to nie pępek świata.
Jeżeli już to mogą być zmiany ogólne dla pojazdów na zagranicznych rejestracjach.
Jednak takie regulacje, nie powstają w Norwegi z dnia na dzień, podczas NOCNYCH SESJI PARLAMENTU.
Tak jak w wiejskim sejmie nad Wisłą.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
234 Posty

(S83)
Stały Bywalec
Bardziej to autor pewno ma na myśli czy będzie dalej mógł jeździć zarejestrowanym w Polsce samochodem jak straci statut pendler po nowym roku. Jedynym warunkiem użytkowania zagranicznego pojazdu był właśnie ten statut
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Łukasz Chylicki
(Lukas1988)
Wiking
Dlaczego nie możemy np jeździć polskimi autami i opłacać podatek drogowy w Norwegii posiadając numer stały.Czemu Litwini moga normalnie jeździć na litewskich numerach ? Może się mylę ale często jakos widuje takie auta ,czy oni maja jakieś ulgi ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

(cham)
Stały Bywalec
Gnebia tych biednych Polakow
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Lukas1988 napisał:
Dlaczego nie możemy np jeździć polskimi autami i opłacać podatek drogowy w Norwegii posiadając numer stały.Czemu Litwini moga normalnie jeździć na litewskich numerach ? Może się mylę ale często jakos widuje takie auta ,czy oni maja jakieś ulgi ? Przepisy dotyczące aut na rejestracji zagranicznej dotyczą wszystkich w tym i litwinów.
Tylko z nimi jest inna bajka.
Oni są zatrudniani tutaj w ścisłych kołch/ob/ozach pracy, jak za dobrych carskich czasów. Niestety.
Dlatego właściciele takich "grup", mogą sobie pozwolić na zmianę danego właściciela auta gdy automatycznie mija takiemu okres pobytu do roku. i za chwilę auto zmienia właściciela i dalej sobie legalnie jeździ po norwegi.
My polacy jesteśmy za:
- bardzo głupio chytrzy.
- bardzo zawistni.
- bardzo wolni nie przyjeżdżamy tutaj jako niewolnicy niewolników.
- bardzo bardzo bardzo...
Dlatego większość po legalnym roku, jeździ jak się da, licząc na brak kontroli i tak dalij śmalij sralij.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok