Zaskakująca oferta Pożyczki z Norwegii Nawet 500 000 NOK Effektiv rente: 14,15%, 100 000kr over 5 år, kost 37 120kr, total kost 137 120kr Poznaj ofertę
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
668 Postów
mart enty
(bodys) Online
Wyjadacz
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
napisał: 40 koron, toz to 1/5 flaszki... Az sie zastanawiam, co większą radość sprawia, że aż musiałeś napisac na forum o zakupie zabielacza do kawy... Ja dzis kupilem ziemniaki. Czy aby na pewno ziemniaki, a może kartofle lub poteter?
40 koron to na polskie ~16,4- złocisza, a za tyle, to w polskim tesco można kupić ponad półtora kilo tego proszku, dokładnie 1,65-kilograma.

co swiadczy tylko o tym, jakie gowno lubisz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
416 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Wyjadacz
bodys napisał:
napisał: 40 koron, toz to 1/5 flaszki... Az sie zastanawiam, co większą radość sprawia, że aż musiałeś napisac na forum o zakupie zabielacza do kawy... Ja dzis kupilem ziemniaki. Czy aby na pewno ziemniaki, a może kartofle lub poteter?
40 koron to na polskie ~16,4- złocisza, a za tyle, to w polskim tesco można kupić ponad półtora kilo tego proszku, dokładnie 1,65-kilograma.

Jesteś w dużym błędzie, ponieważ skład jednego i drugiego specyfiku jest podobny, o ile nie taki sam lub identyczny. Kiedyś tam to sprawdzałem.
Mało tego ten "norweski za 40 koron" nie jest wcale Norweski tylko produkowany gdzieś w byłej Jugosławii i tu jedynie sprowadzany. Natomiast ta tescowa jest produkowana w polandii.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
668 Postów
mart enty
(bodys) Online
Wyjadacz
bodys napisał:

Jesteś w dużym błędzie, ponieważ skład jednego i drugiego specyfiku jest podobny, o ile nie taki sam lub identyczny. Kiedyś tam to sprawdzałem.
Mało tego ten \"norweski za 40 koron\" nie jest wcale Norweski tylko produkowany gdzieś w byłej Jugosławii i tu jedynie sprowadzany. Natomiast ta tescowa jest produkowana w polandii.

nic nie zrozumiales. Smacznego i dobranoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
416 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Wyjadacz
bodys napisał:nic nie zrozumiales. Smacznego i dobranoc Każdy preferuje co innego, nie koniecznie to lubiąc.
Dlatego też, niema monotoni.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj

Bliżej nas