Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Sprzątanie - Norwegia

Czytali temat:
lukas tomczyk Anita O. Mariola G JUSTYNA TYRYBON Kasia K Olek123 Paula Patrycja Maciej Wójcik (1109 niezalogowanych)
1 Post
Paula Patrycja
(PaulaPatrycja)
Wiking
Witam, szukam pracy przy sprzątaniu domów prywatnych.Czy ktoś wie jak najskuteczniej pozyskać sobie klientów? zastanawiam się czy nie wydrukować ulotek na większą skalę i nie wrzucać ich ludziom bezpośrednio do skrzynek pocztowych. Tylko mam wątpliwości co do bezpieczeństwa, myślę że ktoś może mnie podać na policję, i sprawdzić czy działam legalnie. Czy znacie jakieś inne jeszcze sposoby na to aby pozyskać sobie pierwszych klientów?? Bo wiem że potem przez "polecenie" można zebrać ich więcej, tylko najgorszy jest ten początek.
pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
PaulaPatrycja napisał:
Witam, szukam pracy przy sprzątaniu domów prywatnych.Czy ktoś wie jak najskuteczniej pozyskać sobie klientów? zastanawiam się czy nie wydrukować ulotek na większą skalę i nie wrzucać ich ludziom bezpośrednio do skrzynek pocztowych. Tylko mam wątpliwości co do bezpieczeństwa, myślę że ktoś może mnie podać na policję, i sprawdzić czy działam legalnie. Czy znacie jakieś inne jeszcze sposoby na to aby pozyskać sobie pierwszych klientów?? Bo wiem że potem przez \"polecenie\" można zebrać ich więcej, tylko najgorszy jest ten początek.
pozdrawiam


Oferty pracy przy sprzątaniu znajdziesz tutaj : www.mojanorwegia.pl/ogloszenia/praca/szu.../page1.html?order=dn
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok