Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Kurs HOPP - Norwegia

Czytali temat:
Jan Maryjan Zbigniew Karpinski boj fra oszlo noregg marek1821 Onty_Ja_Gabriel_3. Adamson28 Grzegorz August Emil Moderator Kinga Małagocka (1407 niezalogowanych)
13 Posty
Kinga Małagocka
(KingaMalago)
Wiking
Witam, czy ktoś został skierowany na kurs z NAV i może coś więcej powiedzieć na temat tego kursu?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
113 Posty

(pluto20)
Początkujący
Najprosciej by bylo pojsc do Navu i sie zapytac jak jestes komunikatywna. Caly czas wprowadzaja zmiany kiedys bylo 3 kursy teraz jest mnostwo pod kursow. Nic mi nie mowi nazwa kursu i w Google tez nic. Najprosciej telefonicznie lub internetowo ich sie zapytac. O czym my gadamy jak tutaj mieszkanie przez smsa mozna kupic. U nich pewnie sie nie nie dowiesz takze telefon lub digitalt plan nå ich stronie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
ginger.dzoana94 napisał:
Witam, czy ktoś został skierowany na kurs z NAV i może coś więcej powiedzieć na temat tego kursu?Jesteś na jakimś tam zasiłku z NAV, dostałeś zawiadomienie o kursie, na który masz obowiazek się zgłosić i jaki w tym jest problem, że aż szukasz pomocy na forum.
Przecież jak NAV płaci forsę, to jest to równoznaczne z tym, że jest twoim pracodawcą.
Dlatego ma swoje wymagania.
Wysyłają ciebie na kurs, to uważają iż akurat ty się na taki kurs kwalifikujesz i tyle w tym temacie.
NO CHYBA, że po cichu tyrasz na dziko lub jesteś NIELEGALNIE W POLANDI i dlatego krew zalewa twoje skronie.
Innego wytłumaczenia w tym przypadku NIE MA!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Kinga Małagocka
(KingaMalago)
Wiking
Byłam dzisiaj pierwszy raz w NAV i usłyszalam o takim kursie. Zapytałam z czystej ciekawości czy może ma jakieś doświadczenia z nim związane.Także złośliwości możesz schować sobie w kieszeń.
Aha, żeby było jasne. Nie pobiera żadnych świadczeń z NAV. Nie warto mierzyć wszystkich swoją miarą.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
113 Posty

(pluto20)
Początkujący
Zadzwonic i sie spytac. W swoim bydel bo nigdy nie slyszalem o kursie HOPP.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
ginger.dzoana94 napisał:
Byłam dzisiaj pierwszy raz w NAV i usłyszalam o takim kursie. Zapytałam z czystej ciekawości czy może ma jakieś doświadczenia z nim związane.Także złośliwości możesz schować sobie w kieszeń.
Aha, żeby było jasne. Nie pobiera żadnych świadczeń z NAV. Nie warto mierzyć wszystkich swoją miarą.
Z mojej strony to żadna złośliwość, twoje pytanie zostało tak a nie inaczej konstrukcyjnie zadane z którego jasno wynika iż na taki kurs, dostałaś wezwanie, dlatego nie pluj się, tylko następnym razem pisz normalnie, a nie jakieś domniemania i ukryte hasła.
Nadal nie wytłumaczyłaś co ten enigmatyczny skrót "HOPP" oznacza.
To, że ktoś pobiera, jakiekolwiek świadczenia z NAV, to żadna ujma, ani skaza na honorze, ponieważ NAV nic za darmo nie daje, i wszystko trzeba sobie samemu najpierw wypracować by następnie dostać choćby jedną koronę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok