Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Pomoc w przetłumaczenia i wypełnieniu soknad om sykepenger - Norwegia

Czytali temat:
pavlo pavlo Kasia K sunhope Onty_Ja_Gabriel_3. Jadwiga07 Takatamjakas (2230 niezalogowanych)
4 Posty
sunhope
(sunhope)
Wiking
Witam, mogłabym prosić o pomoc w wypełnieniu wniosku o zasiłek chorobowy. Mam problem z trzema pytaniami. Czy mogę prosić o przetłumaczenie ich oraz ewentualnie wyjaśnienie o co chodzi?
1. Var du tilbake i fullt arbeid hos.............. i lopet av perioden 8 - 15 august 2019?
2. Tok du ut ferie som var avtalt med arbeidsgiveren din mens du var sykmeldt 8 - 15 august 2019?
3. Tok du permisjon mens du var sykmeldt 8 - 15 august 2019?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
sunhope napisał:
Witam, mogłabym prosić o pomoc w wypełnieniu wniosku o zasiłek chorobowy. Mam problem z trzema pytaniami. Czy mogę prosić o przetłumaczenie ich oraz ewentualnie wyjaśnienie o co chodzi?
1. Var du tilbake i fullt arbeid hos.............. i lopet av perioden 8 - 15 august 2019?
2. Tok du ut ferie som var avtalt med arbeidsgiveren din mens du var sykmeldt 8 - 15 august 2019?
3. Tok du permisjon mens du var sykmeldt 8 - 15 august 2019?

I co tu jest niezrozumiałe?
Wystarczy tylko poszukać w necie coś takiego jak:
translate.google.pl/#view=home&op=tr...5%20august%202019%3F
I po kłopocie.
Też z tego dobrodziejstwa kożystam co dwa tydnie i nie mam żadnego kłopotu.
W twoim przypadku widać iż masz dłuższy czas chorobowe i NAV, by się tobie nie nudziło zadaje głupiomundre pytania.
To od niedawna taki standard.
Na chłopsko, miejsko, gimbazjalny, rozumek, rozkładając te pytania na czynniki pierwsze, wychodzi iż wszędzie trzeba zaznaczyć -Ikke-.
Chyba, że pchła po plecach.
- wróciłaś do pracy.
- uzgadniałaś urlop z szefunciem.
- byłaś na urlopie.
Ot i filosofia robola.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
sunhope
(sunhope)
Wiking
Proszę sobie wyobrazić że wpadłam na ten pomysł i przetłumaczyłam te pytania tylko dziwi mnie np. pytanie drugie i trzecie. Myślałam że może zostało coś źle przetłumaczone.. Jedno i drugie dotyczy urlopu o którym przecież szef musiał wiedzieć skoro z niego skorzystałam to po co to trzecie pytanie? I przy każdym trzeba podać okres przez który korzystałam z urlopu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
sunhope napisał:
Proszę sobie wyobrazić że wpadłam na ten pomysł i przetłumaczyłam te pytania tylko dziwi mnie np. pytanie drugie i trzecie. Myślałam że może zostało coś źle przetłumaczone.. Jedno i drugie dotyczy urlopu o którym przecież szef musiał wiedzieć skoro z niego skorzystałam to po co to trzecie pytanie? I przy każdym trzeba podać okres przez który korzystałam z urlopu. Jeżeli z urlopu faktycznie korzystałaś to niestety trzeba podać daty, wszędzie tam gdzie automatycznie wyskakują.
To taki specyficzny NAV-owski test na spostrzegawczość.
Jeżeli nie korzystałaś to nic nie wyskoczy dodatkowego.
Jest jeszcze chyba pytanie o wyjazd zagraniczny, nawet jak było to po zakupy do Szwecji na dwie godziny to trzeba to zaznaczyć.
Znajomy był tylko 4 godziny w Svinesund, przy wypełnianiu nie zaznaczył i dostał pismo iż był w Szwecji i ma to wyjaśnić, zatrzymano mu Dniówkę i ponad tydzień odkręcał ten problem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok