Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Niewykorzystany urlop - Norwegia

Czytali temat:
Dominika W Kasia K boj fra oszlo ja ja Darek1234 Onty_Ja_Gabriel_3. nobody Takatamjakas adas89 Ewa Marszalek (1458 niezalogowanych)
1 Post
adas89
(adas89)
Wiking
Witam,
Mam dość nietypową sprawę gdyż, mam umowę na czas określony, której nie zamierzam przedłużać. Jednak teoretycznie przysługiwał mi na niej urlop. Co się dzieje z tym urlopem i czy coś prawnie poza świadczeniem urlopowym mi się należy. Dodam, że nie planuje pracować w Norwegii po jej zakończeniu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
adas89 napisał:
Witam,
Mam dość nietypową sprawę gdyż, mam umowę na czas określony, której nie zamierzam przedłużać. Jednak teoretycznie przysługiwał mi na niej urlop. Co się dzieje z tym urlopem i czy coś prawnie poza świadczeniem urlopowym mi się należy. Dodam, że nie planuje pracować w Norwegii po jej zakończeniu.
W norwegi urlopy taryfowe, poza specjalnymi wyjątkami są bezpłatne. Dlatego nie ma znaczenia czy go wybierzesz czy też nie, jak wybierzesz to za ten czas nic nie dostaniesz, inaczej, zawsze coś ci jeszcze grosza wpadnie. I tyle w tym wyświechtanym temacie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok