Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Nav a ferienpenger - Norwegia

Czytali temat:
pawel kukulski mart enty Onty_Ja_Gabriel_3. Zibi121 rucinsky rucinsky Winneru (969 niezalogowanych)
2 Posty
Winneru
(Winneru)
Wiking
Witam mam pytanko , jestem aktualnie 3 miesiąc na chorobowym i otrzymuje wynagrodzenie z nav-u i pytanie brzmi czy nav odkłada 12% na poczet ferienpenger ? , a może inaczej czy w ogóle coś odkłada , z góry dziękuje za pomoc , pozdrawiam!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
napisał:
Witam mam pytanko , jestem aktualnie 3 miesiąc na chorobowym i otrzymuje wynagrodzenie z nav-u i pytanie brzmi czy nav odkłada 12% na poczet ferienpenger ? , a może inaczej czy w ogóle coś odkłada , z góry dziękuje za pomoc , pozdrawiam! Masz problem w zalogowaniu się na własną stronę >nav.no< i tam samemu poszukać poprawnej odpowiedzi? w odpowiednich zakładkach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Winneru
(Winneru)
Wiking
Jeżeli bym nie miał to nie prosiłbym bym o pomoc na tym o to forum , a Ty koleżanko jak nie znasz odpowiedzi na moje pytanie i nie jesteś w stanie udzielić żadnej sensownej odpowiedzi to proszę naprawdę nie udzielaj się
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Winneru napisał:
Jeżeli bym nie miał to nie prosiłbym bym o pomoc na tym o to forum , a Ty koleżanko jak nie znasz odpowiedzi na moje pytanie i nie jesteś w stanie udzielić żadnej sensownej odpowiedzi to proszę naprawdę nie udzielaj się
Cóż, skoro mylisz nawet płeć w swoim poście w tak prostej czynności jak czytanie tekstu ze zrozumieniem, to nie ma się czemu dziwić iż masz kłopoty z pozostałymi przyziemnymi sprawami.
Dlatego mam propozycję:
- Usuń zaistniałe problemy tak z czytaniem jak i komunikacją.
- Daj sobie spokój z matematyką, % oraz urlopowymi wypłatami, to wyższa półka.
Nie możesz zalogować się do NAV na własną stronę i tam przeczytać dokładnie co i jak , to nikt tobie nie pomoże, to uniwersytecka matematyka oraz zawiły administracyjny język.
Jak widać tobie nawet zwykłe imię GABRIEL myli się z Gabrielą, może przestań używać %.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok