Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
(3252 niezalogowanych)
1564 Posty
Maniak
Sethur napisał:
[b]Dino napisał:
Sethur napisał:
Nigdy nie probuj dyskutowac z idiota; najpierw sprowadzi Cie do swojego wlasnego poziomu, a potem pokona doswiadczeniem..

Dino napisał:
Bzdura, propaganda idiotów. Dyskusja jest konieczna, ponieważ idioci posiadają w mniejszym lub większym stopniu zdolność uczenia się. Jeśli ktoś da się sprowadzić do ich poziomu, no cóż... napisał:


...


[b]Dino napisał:
Przykłady zarzucania sobie niskiego IQ, bądź głupoty są dość częste na forum. Zapewne są to ważne argumenty w dyskusji, skoro są używane. Jest to też, sprowadzanie do poziomu idioty, zejście na płaszczyznę wyzwisk i insynuacji, a może ktoś da się sprowokować, nerwy puszczą, czy coś... Obecny wątek jest również tego typu próbą, lecz wykonaną na nieco wyższym poziomie.


Dino, jak Twoje wypowiedzi maja sie do siebie? Bzdura to, czy nie bzdura?
Oh! Btw... jaki wg Ciebie jest ten *nieco wyzszy poziom?[/quote]

   Mając na uwadze pełen kontekst twojej wypowiedzi zdziwiony jestem, że zadajesz pytanie: "Dino, jak Twoje wypowiedzi maja sie do siebie? Bzdura to, czy nie bzdura?", przecież z twoją elokwencją i zdolnością przechwytywania wypowiedzi, nie powinieneś mieć trudności ze zrozumieniem dość jasno napisanego tekstu, więc to, jak mają się moje wypowiedzi do siebie, pozostawiam jako zagadkę do rozwiązania dla Ciebie .
   Na kolejne pytanie: "...jaki wg Ciebie jest ten *nieco wyzszy poziom?" odpowiem mimo, że można wywnioskować to z treści mojej wypowiedzi. Nieco wyższy poziom polega na pisaniu w sposób ogólnie przyjęty jako poprawny w dyskusji publicznej, chociaż niektórzy starają się pisać inaczej, ale jak na razie to tylko jeden kwiatek do kożucha w tym wątku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1564 Posty
Maniak
retier1 napisał:
...
1.nie wiem jak stwierdzić czy jestem idiotą?
2.a co za tym idzie,czy mam się jeszcze uczyć,czy już olać wszystko
3.dlatego też zaleję dziś pałę,może coś się rozjaśni

Także na dziś chyba dam już sobie luz


  Odpowiedzi:
1. Wykonaj sobie test ciążowy.
2. Jeśli uznasz, że wiesz już wszystko, to nie ucz się, nie ma powodu.
3. Zalewanie pały, dobra metoda, jeśli nic innego nie przychodzi Ci do głowy, nie pomoże, ale pozwala nie myśleć.[/quote]


Z testu nici,nie chcieli sprzedać w aptece
Do nauki,po namyśle jednak wracam.
Zalewanie dało efekty odwrotne od twoich przewidywań[/quote]

   No cóż, nie chcieli sprzedać, la pech, ale przynajmniej znasz odpowiedź na swoje pytanie. Dla pewności skorzystaj z propozycji Barbary67, powodzenia.
   Gratuluję powrotu do nauki, ze wszechmiar słuszna decyzja, nie pożałujesz .
   Jeżeli zalewanie wykonałeś przy użyciu alkoholu, nie ma takiej opcji, może być tylko złudzenie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
A tu zlote slowa z moich ust :

Myślę, że jestem, więc jestem. Tak myślę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
barbara67 napisał:
A tu zlote slowa z moich ust :

Myślę, że jestem, więc jestem. Tak myślę.



Czyżby atmosfera się zagęszczała,że próbujesz nas rozweselić?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
Nie wiesz, ze kobiety zawsze mówią to, co myślą, tylko nieco częściej.


... A pozatym jestem blondynka , a blondynka jest przeciwieństwem psa. Pies wszystko rozumie, ale nie może nic

powiedzieć.

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
barbara67 napisał:
Nie wiesz, ze kobiety zawsze mówią to, co myślą, tylko nieco częściej.


... A pozatym jestem blondynka , a blondynka jest przeciwieństwem psa. Pies wszystko rozumie, ale nie może nic

powiedzieć.



Na tym forum znam tylko dwie panie które mówią to co myślą,bynajmniej tak było do tej pory
Zaś co do mówienia tego co myśli przez kobietę,to mam pewne wątpliwości
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
Bo pewnie nie wiesz. ze kobieta jest jak matematyka . Trzeba ja umiec wykorzystac, a nie tylko rozumiec
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
barbara67 napisał:
Bo pewnie nie wiesz. ze kobieta jest jak matematyka . Trzeba ja umiec wykorzystac, a nie tylko rozumiec


Pewnie dla tego że nie lubię matematyki
Z wykorzystywaniem raczej nie miewałem problemów
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1564 Posty
Maniak
retier1 napisał:
Dino napisał:
retier1 napisał:
Może i nie w inteligencji jest problem.
Tylko dlaczego ci co tak nonszalandzko używali i używają tego określenia, tylko do podkreślenia tego że ktoś jest gorszy
czy też słabszy w jakikolwiek sposób od niego,ich?
A co za tym idzie,pokazać tym gorszym gdzie jest ich miejsce. Jest to całkiem odwrotne postępowanie w naszej kulturze , niż w skandynawskiej np. Bynajmniej ja tak to widzę.
Tylko skąd się bierze to u nas,cały czas próbuję to zrozumieć i nijak nie wychodzi
A może jednak problem w IQ


   Skandynawowie nie wahają się oceniać postępowania innych, określając bez ogródek i po imieniu idiotyczne zachowania.
   Przykłady zarzucania sobie niskiego IQ, bądź głupoty są dość częste na forum. Zapewne są to ważne argumenty w dyskusji, skoro są używane. Jest to też, sprowadzanie do poziomu idioty, zejście na płaszczyznę wyzwisk i insynuacji, a może ktoś da się sprowokować, nerwy puszczą, czy coś... Obecny wątek jest również tego typu próbą, lecz wykonaną na nieco wyższym poziomie.



Kiepskie założenia , a co za tym idzie - kiepskie wnioski Dino
Prubój dalej
Odnośnie norwegów,też się nie zgadzam.Bynajmniej w moim srodowisku nie widzę tego o czym piszesz


   Nie znam twoich założeń, ale wystarczy przeanalizować treść wątku, może chciałeś dobrze, lecz nie zostałeś właściwie zrozumiany.
   Możliwe, że jest to inne środowisko, co oznacza, że nie możemy generalizować pisząc Norwedzy (bądź Polacy) postępują tak, albo inaczej. Możliwe jest również, że nie robią tego w twojej obecności i nie dyskutują na takie tematy z tobą, z nieznanych mi przyczyn.
   Od chwili przybycia do Norwegii obserwuję, że wśród Norwegów mnie otaczających jest znacznie większy odsetek ludzi logicznie myślących i chętnych do dyskusji na różnorodne, czasem drażliwe tematy, potrafiących skrytykować również i własne postępowanie, niż wśród Polaków z podobnej grupy w Polsce.
   Przy okazji różnic między naszymi obserwacjami, przypomniała mi się rozmowa odbyta jakiś czas temu na temat blokad w pistoletach do tankowania na stacjach benzynowych w Norwegii i w Polsce. Mój rozmówca stwierdził. że w Norge, na większości stacji, blokady są usunięte, a w Polsce prawie się z tym nie spotykał. Ja zaś, wręcz przeciwnie, pochwaliłem dużą ilość stacji w Norwegii za niestosowanie tego pomysłu, umożliwienie mi zablokowania spustu i umycie szyb w trakcie tankowania, co w Polsce, z powodu braku blokad było wykonalne bardzo rzadko. Totalny galimatias, komu wierzyć? Okazuje się, że obaj mają rację, przypadek i osobiste preferencje wyboru stacji zadecydowały o różnicy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
barbara67 napisał:
Bo pewnie nie wiesz. ze kobieta jest jak matematyka . Trzeba ja umiec wykorzystac, a nie tylko rozumiec

Hehe.. dobre Dodalem do notesu Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok