Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(3189 niezalogowanych)
1564 Posty
Maniak
retier1 napisał:
Dino napisał:
Sethur napisał:
Nigdy nie probuj dyskutowac z idiota; najpierw sprowadzi Cie do swojego wlasnego poziomu, a potem pokona doswiadczeniem..

   Bzdura, propaganda idiotów. Dyskusja jest konieczna, ponieważ idioci posiadają w mniejszym lub większym stopniu zdolność uczenia się. Jeśli ktoś da się sprowadzić do ich poziomu, no cóż...



Teraz to mi zabiłeś ćwieka Dino
1.nie wiem jak stwierdzić czy jestem idiotą?
2.a co za tym idzie,czy mam się jeszcze uczyć,czy już olać wszystko
3.dlatego też zaleję dziś pałę,może coś się rozjaśni

Także na dziś chyba dam już sobie luz


  Odpowiedzi:
1. Wykonaj sobie test ciążowy.
2. Jeśli uznasz, że wiesz już wszystko, to nie ucz się, nie ma powodu.
3. Zalewanie pały, dobra metoda, jeśli nic innego nie przychodzi Ci do głowy, nie pomoże, ale pozwala nie myśleć.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1564 Posty
Maniak
retier1 napisał:
Może i nie w inteligencji jest problem.
Tylko dlaczego ci co tak nonszalandzko używali i używają tego określenia, tylko do podkreślenia tego że ktoś jest gorszy
czy też słabszy w jakikolwiek sposób od niego,ich?
A co za tym idzie,pokazać tym gorszym gdzie jest ich miejsce. Jest to całkiem odwrotne postępowanie w naszej kulturze , niż w skandynawskiej np. Bynajmniej ja tak to widzę.
Tylko skąd się bierze to u nas,cały czas próbuję to zrozumieć i nijak nie wychodzi
A może jednak problem w IQ


   Skandynawowie nie wahają się oceniać postępowania innych, określając bez ogródek i po imieniu idiotyczne zachowania.
   Przykłady zarzucania sobie niskiego IQ, bądź głupoty są dość częste na forum. Zapewne są to ważne argumenty w dyskusji, skoro są używane. Jest to też, sprowadzanie do poziomu idioty, zejście na płaszczyznę wyzwisk i insynuacji, a może ktoś da się sprowokować, nerwy puszczą, czy coś... Obecny wątek jest również tego typu próbą, lecz wykonaną na nieco wyższym poziomie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
[b]Dino napisał:
Sethur napisał:
Nigdy nie probuj dyskutowac z idiota; najpierw sprowadzi Cie do swojego wlasnego poziomu, a potem pokona doswiadczeniem..

Dino napisał:
Bzdura, propaganda idiotów. Dyskusja jest konieczna, ponieważ idioci posiadają w mniejszym lub większym stopniu zdolność uczenia się. Jeśli ktoś da się sprowadzić do ich poziomu, no cóż... napisał:


...


[b]Dino napisał:
Jest to też, sprowadzanie do poziomu idioty, zejście na płaszczyznę wyzwisk i insynuacji, a może ktoś da się sprowokować, nerwy puszczą, czy coś... Obecny wątek jest również tego typu próbą, lecz wykonaną na nieco wyższym poziomie.
[/quote]

Dino, jak Twoje wypowiedzi maja sie do siebie? Bzdura to, czy nie bzdura?
Oh! Btw... jaki wg Ciebie jest ten *nieco wyzszy poziom?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
Michal Kozi.....
(kosma1410)
Nowicjusz
retier1 napisał:
Dino napisał :
Posiadanie intelektu jest jak granat, lepiej mieć i nie używać, niż głupio użyć .

Zgadza się.
Z tym że inteligentna osoba raczej by nie użyła tego typu argumentacji,chcąc komuś inteligentnie wytknąć jej brak,bo ten ktoś i tak tego nie zrozumie z powodu jej braku.
Zresztą,dobrym przykładem może być nasza forumowa mep psycholog. I sposób w jaki się z nią obeszliśmy.
Wielu z nas ,błysnęło wtedy swoją inteligencją.Pojechaliśmy wtedy po niej,jak pomywacz na szmacie.
Mozna by jeszcze parę przykładów znaleźć,tylko po co i dla kogo? Przewinęło się tutaj trochę ludzi , którzy mogli wnieść wiele ciekawego. Lecz słysząc jak tutaj inteligentnie się dyskutuje,dali sobie spokój
Czy to już tak zawsze ma być z tą inteligencja?


Wszysko ladnie pieknie ale miej to na uwadze ze POLAK to dla SWOJEGO jest HJUEM i nigdu sie nie przyzna i nigdy sie nie przyzna i nidgy nie pomozrze BO sa sytuacje kiedy ktos potrzebuje i wtedy co POLAK robi ? tylko szkodzi bierzmy na ten przyklad TE fofum ... ktos sie pyta o prace a co mu odpowiadajaa ? WYPIRERDALAJ DO UE , dalej ktos prosi o o jakas blachostke TO CO odpowidaja ? --- na huj ni uczyles sie jezyka -jestes DEBILEM , itd .itd. czyli zdajmy sobie sprawe JAK NAS WIDZDZA TAK NAS PISZA! a my jako POLACY nie robimy NIC w ty wzgledzia aby temy zaprzeczyc . Podsumowujac jestesmy tacy jakimi siebie tworzymy i w tej materrji huj na huju staje i tak jest DUPA BO nie potrafimy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
Kosma - piszesz STRASZNE rzeczy o rodakach i jest na pewno w tym troche racji ( sama sie o tym przekonalam),
ja nie mam na codzien kontaktu z pl. - tylko tu na forum i tez czytam niektore wypowiedzi i czasami mi sie wlosy pod pachami jeza

Ale wszystko lezy w naszych rekach - kazdy musi odpowiadac za swoje wypowiedzi i czyny , a ja nie czyje n.p. wyzutow sumienia - nikomu nie ublizylam , nikogo nie sponiewieralam , probuje podzielic sie moim doswiadczeniem ...

Co do pomocy w znalezieniu pracy to niestety nie jestem w stanie nikomu pomoc - dlatego nie mieszam sie do tego tematu

Nawet dzisiaj podalam przepis na obiad ....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
barbara67 napisał:Co do pomocy w znalezieniu pracy to niestety nie jestem w stanie nikomu pomoc - dlatego nie mieszam sie do tego tematu
Miła Pani nie warto nieraz przejmować się tym co piszą Inni ... szkoda Owłosienia ...
O ile są to Tak Chamskie wulgaryzmy... jakie widzimy powyżej i to nie tylko w tym poście ...w wydaniu tego Osobnika ....
Nie ma co ...jemu chodzi tylko o rozróbę i o nic więcej ...
To jest taki typ , któremu gdyby ktoś dał pracę , spanie , jedzenie to i tak mało... jeszcze by wybrzydzał ... ,że robota za ciężka ... łóżko za małe a jedzenia mało i niesmaczne... .
Przecież to widać po Jego postach.... szkoda zachodu ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
kosma1410 napisał:
retier1 napisał:
Dino napisał :
Posiadanie intelektu jest jak granat, lepiej mieć i nie używać, niż głupio użyć .

Zgadza się.
Z tym że inteligentna osoba raczej by nie użyła tego typu argumentacji,chcąc komuś inteligentnie wytknąć jej brak,bo ten ktoś i tak tego nie zrozumie z powodu jej braku.
Zresztą,dobrym przykładem może być nasza forumowa mep psycholog. I sposób w jaki się z nią obeszliśmy.
Wielu z nas ,błysnęło wtedy swoją inteligencją.Pojechaliśmy wtedy po niej,jak pomywacz na szmacie.
Mozna by jeszcze parę przykładów znaleźć,tylko po co i dla kogo? Przewinęło się tutaj trochę ludzi , którzy mogli wnieść wiele ciekawego. Lecz słysząc jak tutaj inteligentnie się dyskutuje,dali sobie spokój
Czy to już tak zawsze ma być z tą inteligencja?


Wszysko ladnie pieknie ale miej to na uwadze ze POLAK to dla SWOJEGO jest HJUEM i nigdu sie nie przyzna i nigdy sie nie przyzna i nidgy nie pomozrze BO sa sytuacje kiedy ktos potrzebuje i wtedy co POLAK robi ? tylko szkodzi bierzmy na ten przyklad TE fofum ... ktos sie pyta o prace a co mu odpowiadajaa ? WYPIRERDALAJ DO UE , dalej ktos prosi o o jakas blachostke TO CO odpowidaja ? --- na huj ni uczyles sie jezyka -jestes DEBILEM , itd .itd. czyli zdajmy sobie sprawe JAK NAS WIDZDZA TAK NAS PISZA! a my jako POLACY nie robimy NIC w ty wzgledzia aby temy zaprzeczyc . Podsumowujac jestesmy tacy jakimi siebie tworzymy i w tej materrji huj na huju staje i tak jest DUPA BO nie potrafimy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Widzę żeś strasznie rozeźlony(a) na rodaków.I wcalę ci się nie dziwię,leczy przytoczone przez ciebie przykłady naszego polskiego chamstwa wychodzily na ogół w trakcie dyskusji,jeśli mnie pamięć nie myli?
Nie przypominam sobie żeby takie epitety padały na samym początku tematu Ale masz rację,tego typu argumentacje nigdy nie powinny mieć miejsca w obojętnie jakich dyskusjach.I nie ma znaczenia czy jesteśmy tymi od łopaty,czy też z kilkoma dyplomami.Przyznasz jednak też,że co nie którzy delikwęci szukający pracy,totalnie osłabiaja nas swoim podejście do sprawy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
Dino napisał:
retier1 napisał:
Dino napisał:
Sethur napisał:
Nigdy nie probuj dyskutowac z idiota; najpierw sprowadzi Cie do swojego wlasnego poziomu, a potem pokona doswiadczeniem..

   Bzdura, propaganda idiotów. Dyskusja jest konieczna, ponieważ idioci posiadają w mniejszym lub większym stopniu zdolność uczenia się. Jeśli ktoś da się sprowadzić do ich poziomu, no cóż...



Teraz to mi zabiłeś ćwieka Dino
1.nie wiem jak stwierdzić czy jestem idiotą?
2.a co za tym idzie,czy mam się jeszcze uczyć,czy już olać wszystko
3.dlatego też zaleję dziś pałę,może coś się rozjaśni

Także na dziś chyba dam już sobie luz


  Odpowiedzi:
1. Wykonaj sobie test ciążowy.
2. Jeśli uznasz, że wiesz już wszystko, to nie ucz się, nie ma powodu.
3. Zalewanie pały, dobra metoda, jeśli nic innego nie przychodzi Ci do głowy, nie pomoże, ale pozwala nie myśleć.



Z testu nici,nie chcieli sprzedać w aptece
Do nauki,po namyśle jednak wracam.
Zalewanie dało efekty odwrotne od twoich przewidywań
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
A tutaj cos dla tych inteligentnych ... :

www.teksty.jeja.pl/284,test-na-iq.html

Powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
Dino napisał:
retier1 napisał:
Może i nie w inteligencji jest problem.
Tylko dlaczego ci co tak nonszalandzko używali i używają tego określenia, tylko do podkreślenia tego że ktoś jest gorszy
czy też słabszy w jakikolwiek sposób od niego,ich?
A co za tym idzie,pokazać tym gorszym gdzie jest ich miejsce. Jest to całkiem odwrotne postępowanie w naszej kulturze , niż w skandynawskiej np. Bynajmniej ja tak to widzę.
Tylko skąd się bierze to u nas,cały czas próbuję to zrozumieć i nijak nie wychodzi
A może jednak problem w IQ


   Skandynawowie nie wahają się oceniać postępowania innych, określając bez ogródek i po imieniu idiotyczne zachowania.
   Przykłady zarzucania sobie niskiego IQ, bądź głupoty są dość częste na forum. Zapewne są to ważne argumenty w dyskusji, skoro są używane. Jest to też, sprowadzanie do poziomu idioty, zejście na płaszczyznę wyzwisk i insynuacji, a może ktoś da się sprowokować, nerwy puszczą, czy coś... Obecny wątek jest również tego typu próbą, lecz wykonaną na nieco wyższym poziomie.



Kiepskie założenia , a co za tym idzie - kiepskie wnioski Dino
Prubój dalej
Odnośnie norwegów,też się nie zgadzam.Bynajmniej w moim srodowisku nie widzę tego o czym piszesz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok