Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Karol S Paweł Kwiatkowski Mariusz Kucharski Ewe Wu edward stan (6182 niezalogowanych)
1635 Postów
Maniak
Fiona66 napisał:
gama28 napisał:
Fiona66 przeczytałam linki, które wkleiłaś w tym drugim wątku. Tam to dopiero są teorie spiskowe!!! Niemniej ciekawe do przeczytania, polecam, będzie o czym dyskutować.

tylko, ze tam sa pytania,a takze nagrania, ktore zostana poddane ekspertyzie, a nie zenujacy tekst forumowego "eksperta od katastrof" gabriela (pare postow wyzej), ktory juz obwiescil, kto ponosi wylaczna i personalna odpowiedzialnosc za katastrofe samolotu. Nastepny ekspert opiera swoje opinie na podstawie "bo ruskie tak powiedzialy"


naucz sie czytac ze zrozumieniem...znawco od siedmiu bolesci....

pieprzysz jak potluczona i udajesz madrale...

wskaz mi dokladnie gdzie ktos tutaj podaje sie za experta?

czy bylo gdzies napisane : z mojej ekspertyzy wynika...itd.?

ja pierd...co za ludzie.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
BiZi napisał:naucz sie czytac ze zrozumieniem...znawco od siedmiu bolesci....
pieprzysz jak potluczona i udajesz madrale...
wskaz mi dokladnie gdzie ktos tutaj podaje sie za experta?
czy bylo gdzies napisane : z mojej ekspertyzy wynika...itd.?
ja pierd...co za ludzie.....

...BEZE... nerwów...
szkoda pikawy na takich UŁOŻONYCH I POPRAWNYCH " INACZYJ"...

...NIEKTÓRZY I TUTAJ NA TYM FORUM ZACHOWUJĄ SIĘ JAK TĘPE MOHERY.... .

Tak to już bywa niestety , że jak polityk jeszcze żyje to większość powiesiła by go na latarni...
A jak tylko zginie i to z własnej GŁUPIEJ winy , to Ta sama większość automatycznie Takiego GLORYFIKUJE i bez mała stawia na ołtarze , zapominając o innych ofiarach które przez Takiego doznały szkody ,na zdrowiu i nieraz życiu...
TAKIM PRZYKŁADEM JEST MIĘDZY INNYMI NA PRZYKŁAD GEREMEK...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
549 Postów
Grzegorz K
(Grzes203)
Wyjadacz
wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Wloska-g...67158,wiadomosc.html

Drugiego artykułu niestety nie znalazłem, ale karykatura jest fajna



Opublikowana w poniedziałek przez Belgijską "Gazet Van Antwerpia" pt: "Orzeł wylądował"
(Źródło: polacy.no)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1564 Posty
Maniak

Hi, hi, "Orzeł wylądował"... na Wawelu .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Anglia KoŁ
(nowa_26)
Wiking
O ZAPOZNANIU SIE Z DOKŁADNYM PRZEBIEGIEM I OKOLICZNOŚCIAMI TEJ OGROMNEJ KATASTROFY, NASUWA SIĘ PYTANIE: CZY TO BYŁ PRZYPADEK?:

1.wcześniej leci samolot CCCP i nie ląduje (takileciał) tylko pozbywa się "ładunku HELU - gęstość 0.178 kg/m3 (powietrze 1,29)" rozrzedzenie powietrza jest tak znaczne, że następny lądujący (PL) gwałtownie traci wysokość w pobliżu pasa lądowania !!! A jeszcze też o godz. 8.00 wylądował polski samolot JAK-40 z ekipą dziennikarzy do obsługi wydarzenia.

2. Napływało wiele sprzecznych faktów. Nie wezwano karetki, bo już zakładano, że nikt nie przeżył. Tylko straż pożarną. Dużo wody w Wiśle upłynęło, zanim poznaliśmy więcej faktów,np. że samolot tylko raz podchodził do lądowania, a nie 4.

3.Pilot znał miejsce.


4. Mgła pojawiła się nagle. Wina nagłej zmiany temperatury? To jest możliwe, ale serwisy pogodowe podawały inne dane. Dziwne na, niczym na zamówienie przed lądowaniem Tu-154 pojawił się gęsta mgła.


5. Podobno samolot uderzył o antenę. Dlaczego? Czy rzeczywiście była tak mała widoczność,czy wystąpiły błędy w urządzeniach do pomiaru odległości? To mógł być przypadek, ale czy na pewno?

6. I dlaczego gdy kamerzysta wszedł na miejsce katastrofy zaraz po jej nastąpieniu i zaczął filmować to gdy go zauważyła ruska ekipa to zaczęli go gonić i zabrali mu taśmę z nagraniem całego wypadku,dlatego że coś chcieli sprzątnąć i żeby to się nie wydało a on miał coś nagrane na tych taśmach i to nie miało wyjść na jaw. Przy takim czy innym wypadku większość ciał powinna się zachować w całości a przy bombie to wiadomo. Rosjanie pierwsi przechwycili skrzynki- niestety!


Godzinę przed samolotem prezydenckim wylądował polski samolot bez problemów.
45 minut później przyleciał ruski IŁ nie lądując... po co ?


Liczę tylko na naszych polskich ekspertów z nadzieją, że badaniu będzie poddany skład CHEMICZNY samolotu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Fiona66)
Wiking
gabriel napisał:
BiZi napisał:naucz sie czytac ze zrozumieniem...znawco od siedmiu bolesci....
pieprzysz jak potluczona i udajesz madrale...
wskaz mi dokladnie gdzie ktos tutaj podaje sie za experta?
czy bylo gdzies napisane : z mojej ekspertyzy wynika...itd.?
ja pierd...co za ludzie.....

...BEZE... nerwów...
szkoda pikawy na takich UŁOŻONYCH I POPRAWNYCH " INACZYJ"...

...NIEKTÓRZY I TUTAJ NA TYM FORUM ZACHOWUJĄ SIĘ JAK TĘPE MOHERY.... .

Tak to już bywa niestety , że jak polityk jeszcze żyje to większość powiesiła by go na latarni...
A jak tylko zginie i to z własnej GŁUPIEJ winy , to Ta sama większość automatycznie Takiego GLORYFIKUJE i bez mała stawia na ołtarze , zapominając o innych ofiarach które przez Takiego doznały szkody ,na zdrowiu i nieraz życiu...
TAKIM PRZYKŁADEM JEST MIĘDZY INNYMI NA PRZYKŁAD GEREMEK...


@BiZi,
uwielbiam ten tekst "naucz sie czytac ze zrozumieniem", kazdy oszolom go uzywa, jak czuje sie niezrozumiany

@gabriel,
tepe mohery (inaczej moherowe bertey) , to pestka przy licznej grupie "zrytych beretow"

moherkowy mozna sobie zdjac, a zryty zawsze jest (przewaznie od urodzenia) na trwale zwiazany z jego wlascicielem, wlasciciel zdjac go nie moze, bo biedak nie ma swiadomosci, ze takowy, zryty beret posiada


jednak mysle, ze dla kogos, kto na dzien dzisiejszy mowi o Lechu Kaczynskim, prezydencie, ktory lecial do KATYNIA zlozyc hold bezczelnie wymordowanym Polakom, ze "zginal i to z wlasnej i GLUPIEJ winy", nie ma odpowiedniego okreslenia. Nazywanie takiego zrytym beretm byloby zaszczytem


Wszystkie glisty, ktore najszybciej sie ujawniaja w takich sytuacjach, powinny na chwilke dac odpoczac jezorom, bo nie beda daly rady pluc na ekran w niedziele....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
"Włoska gazeta stroi sobie żarty z katastrofy samolotu "

No to zupelnie jak polacy na forum - przynajmniej te wypowiedzi ktore sa podobne do odpowiedzi dziewczynki z obrazka komiksowego
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
gabriel napisał:
BiZi napisał:naucz sie czytac ze zrozumieniem...znawco od siedmiu bolesci....
pieprzysz jak potluczona i udajesz madrale...
wskaz mi dokladnie gdzie ktos tutaj podaje sie za experta?
czy bylo gdzies napisane : z mojej ekspertyzy wynika...itd.?
ja pierd...co za ludzie.....

...BEZE... nerwów...
szkoda pikawy na takich UŁOŻONYCH I POPRAWNYCH " INACZYJ"...

...NIEKTÓRZY I TUTAJ NA TYM FORUM ZACHOWUJĄ SIĘ JAK TĘPE MOHERY.... .

Tak to już bywa niestety , że jak polityk jeszcze żyje to większość powiesiła by go na latarni...
A jak tylko zginie i to z własnej GŁUPIEJ winy , to Ta sama większość automatycznie Takiego GLORYFIKUJE i bez mała stawia na ołtarze , zapominając o innych ofiarach które przez Takiego doznały szkody ,na zdrowiu i nieraz życiu...
TAKIM PRZYKŁADEM JEST MIĘDZY INNYMI NA PRZYKŁAD GEREMEK...


JAKOS MNIE TAK PONIOSLO
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
Fiona66 napisał:
gabriel napisał:
BiZi napisał:naucz sie czytac ze zrozumieniem...znawco od siedmiu bolesci....
pieprzysz jak potluczona i udajesz madrale...
wskaz mi dokladnie gdzie ktos tutaj podaje sie za experta?
czy bylo gdzies napisane : z mojej ekspertyzy wynika...itd.?
ja pierd...co za ludzie.....

...BEZE... nerwów...
szkoda pikawy na takich UŁOŻONYCH I POPRAWNYCH " INACZYJ"...

...NIEKTÓRZY I TUTAJ NA TYM FORUM ZACHOWUJĄ SIĘ JAK TĘPE MOHERY.... .

Tak to już bywa niestety , że jak polityk jeszcze żyje to większość powiesiła by go na latarni...
A jak tylko zginie i to z własnej GŁUPIEJ winy , to Ta sama większość automatycznie Takiego GLORYFIKUJE i bez mała stawia na ołtarze , zapominając o innych ofiarach które przez Takiego doznały szkody ,na zdrowiu i nieraz życiu...
TAKIM PRZYKŁADEM JEST MIĘDZY INNYMI NA PRZYKŁAD GEREMEK...


@BiZi,
uwielbiam ten tekst "naucz sie czytac ze zrozumieniem", kazdy oszolom go uzywa, jak czuje sie niezrozumiany

@gabriel,
tepe mohery (inaczej moherowe bertey) , to pestka przy licznej grupie "zrytych beretow"

moherkowy mozna sobie zdjac, a zryty zawsze jest (przewaznie od urodzenia) na trwale zwiazany z jego wlascicielem, wlasciciel zdjac go nie moze, bo biedak nie ma swiadomosci, ze takowy, zryty beret posiada


jednak mysle, ze dla kogos, kto na dzien dzisiejszy mowi o Lechu Kaczynskim, prezydencie, ktory lecial do KATYNIA zlozyc hold bezczelnie wymordowanym Polakom, ze "zginal i to z wlasnej i GLUPIEJ winy", nie ma odpowiedniego okreslenia. Nazywanie takiego zrytym beretm byloby zaszczytem


Wszystkie glisty, ktore najszybciej sie ujawniaja w takich sytuacjach, powinny na chwilke dac odpoczac jezorom, bo nie beda daly rady pluc na ekran w niedziele....



...widze ze masz zajebiste mniemanie o sobie...

...o Wszelkonajlepiejwiedzaca....


niechce mi sie juz z toba gadac....

Be Well
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok