Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Oosrodki dla mlodocianych azylantow okolice oslo. - Norwegia

Czytali temat:
Dariusz Nowak Lucja Bura boj fra oszlo ja ja Urszula Chochrek Łukasz Ch no wear KubaMist Aleksandria Daria W. (918 niezalogowanych)
8 Postów
no wear
(no wear)
Wiking
Witam.czy jtos moze wie gdzie w promieniu do okolo 60 km od oslo znajduja sie osrodki dla azylantow mlodocianych?osrodki dal osob ktore uciekly do norwegii z innych krajow .europejskich i nie tylko.noze byc chociazby nawet miejscowosc lub okolice gdzie takowe moga byc nie musi byc dokladnie ulica. Bardzo wazna sprawa.jezeli jtos ma jakies info na ten temat prosze napisac.pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
205 Postów

(morss.)
Stały Bywalec
no wear napisał:
Witam.czy jtos moze wie gdzie w promieniu do okolo 60 km od oslo znajduja sie osrodki dla azylantow mlodocianych?
osrodki dal osob ktore uciekly do norwegii z innych krajow .europejskich
i nie tylko.noze byc chociazby nawet miejscowosc lub okolice gdzie takowe moga byc nie musi byc dokladnie ulica. Bardzo wazna sprawa.jezeli jtos ma jakies info na ten temat prosze napisac.pozdro

Jeżeli jesteś obywatelem UE, to takie ośrodki ciebie osobiście nie dotyczą, poza oczywiście tym, że chciałbyś taki konkretny ośrodek wesprzeć finansowo lub materialnie.
Chociaż wątpię by takie konkretne datki, zostały przyjęte bezpośrednio przez zarząd danego ośrodka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
no wear
(no wear)
Wiking
Nie chidzi mi o wspracie finansowe tylko o powazniejsza sprawe.cos ktos sie orientuje?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok